Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez szerintetek mi volt?...

Ez szerintetek mi volt? Valami hasonló "élménye" volt valakinek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja volt egy érdekes álmom. Lent voltunk a Balatonon a barátaimmal, mikor hirtelen a vízben beleállt egy-egy szög mindkét nagylábujjamba. Kimentem a vízből, kiszedték, és bekötözték a lábujjam. Iszonyatosan fájt, ezért rögtön hazamentem pihenni. Ekkor felébredtem, mégpedig arra, hogy eszeveszettül fájt mind a két nagylábujjam. Sajgott, érzékeny volt a legkisebb érintésre is. Először arra gondoltam, hogy rúg-kapáltam álmomban, és valahogy bevertem a falba, vagy mit tudom én. De aztán egy hétig folyamatosan annyira fájt, hogy alig tudtam lábra állni.

Nem furcsa ez egy kicsit?


2012. szept. 28. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa. Kiderítetted már azóta, hogy mi volt a lábaddal?


Ha a valóságban fáj a lábujjad, akkor az álom is nagy valószínüséggel belefon valami olyan szálat a dologba, ahol a lábad megsérül.


Ez azért van, mert a külsö hatások befolyásolhatják az álmaink. Pl. ha folyik a csap a közelben miközben alszol, valószínüleg vízzel fogsz álmodni, mert beszürödik a hangja.

A fájdalom ugyan így.

2012. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. :) Nem derült ki miért fájt a lábam.
2012. szept. 28. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Nekem a derekam szokott fájni, főleg az egyik csigolyánál. Már többször is beleszőttem az álmomba. Egyszer rosszul feküdtem, mikor aludtam, és iszonyat elkezdett fájni, de persze nem ébredtem fel rá. Azt álmodtam, hogy valaki a hátam mögé jött, és direkt bántott, hogy fájdalmaim legyenek, és hiába próbáltam menekülni, nem bírtam levakarni magamról. Máskor meg azt álmodtam, hogy valami vadállat megharapott ott, és azért fáj.
2012. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azért tartottam kicsit érdekesnek, mert nekem pont azután kezdtek fájni a lábujjaim, miután ezt álmodtam. Ráadásul külső hatások nélkül. (Vagy én nem tudtam/tudok külső hatásról.)

Nem mint ahogy az utolsónak, hogy a derékfájás miatt álmodta hogy fáj ott. Nálam ez felcserélődött.

Amúgy köszi a válaszokat, mentek a zöldek! :)

2012. szept. 28. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem furcsa.

Egyszer azt álmodtam hogy betörnek a házunkba majd felébredtem, és szólt a riasztó. Egyszerű kis áramszünetre reagált a riasztó de ez is azt igazolja hogy alvás közben az agyunk azért érzékeli ami körülöttünk történik, tehát nem furcsa.

2012. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö, az egy dolog, hogy te ébredés után vetted észre, hogy fáj a lábad... viszont biztos, hogy már akkor elkezdett fájni, mikor te aludtál. Így az volt az elözmény és így jött az álmodban a lábad leszögelése :)
2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!