Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Szabolcsi földvárnál lévő...

A Szabolcsi földvárnál lévő gyógyító paddal kapcsolatbn volt e valakinek pozitív élménye?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban sokat jártam a földvárba, nem volt semmiféle pad... Ez valami új találmány lehet, ott nagyon kevés a pénz a turizmusból, mert semmi nincs ott, a földvár meg nem annyira látványos...

Egy pad pedig hogyan tudna gyógyítani? És mi köze a földvárhoz? Hagyjuk már...

Amúgy nekem volt pozitív élményem, jót sétáltam és rohangáltam, az pedig mindenképpen egészséges. Neked is ezt ajánlom, nem egy padon ücsörgést.

2013. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat. Nem is a pad gyógyít állítólag, hanem a környéken lévő erővonalak, ha jól értelmezem ezen írást:

[link]

2013. márc. 10. 11:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van. A séta és a futás jótékony hatású, ezért is élek vele rendszeresen, illetve pusztán kedvtelésből is, mert jól esik.
2013. márc. 10. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha, 2009-es. Hát, kicsit túlmisztifikálták, ez a tisztelgés Szent László szent szelleme előtt... ÖÖÖÖÖ, jól összekutyultak itt mindent, sok mindent bele akarnak erőltetni a dologba.

A földvár mint erődítmény számomra érdekes, izgalmas, nagyon tetszett, hogy találtak alatta egy alagutat, ami sajnos beszakadt, illetve régen az ágyúnyomok is látszottak, már azt hiszem eléggé erodálódtak. Eddig oké.

Erővonalak - elhiszem, hogy van pozitív hatásuk, de nem csodákra gondolok, csak egy kis energiára. Ezzel nincs is baj, gyógyulást nem szabad várni ilyenektől, de szabad sétálni felettük egyet, ártani nem árt.

Viszont ezt a Szent László szent szellemét már nagyon soknak érzem... Hadvezér volt, politikai okokból rengeteg embert mészárolt le, akiket pogányoknak tartottak. Ehhez kapcsolni az egyházat, meg a gyógyítást, meg az erővonalakat számomra nagyon visszás.

Szerintem ilyenekkel foglalkozni időpocsékolás. Ahogy mondod, egy séta vagy kocogás értelmesebb, mint a nagy szent lábnyomában járni... Na, de mélyebben ne merüljünk bele. Számomra az csak egy pad és sok belebeszélés.

2013. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy beszakadt az az alagútrendszer? Annyira beszakadt, hogy teljességgel használhatatlanná vált?
2013. márc. 11. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!