Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditációval, szert tehetnék...

Meditációval, szert tehetnék némi önbizalomra?

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányban szenvedek, nagyon-nagyon szeretnék megváltozni, de nem megy. Segíthet nekem a meditáció? Hogyan kezdjem el..?

2013. júl. 10. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki önbizalomhiányos lesz az egy idő után meglátszik a testtartásán, hangszínén, gesztikulációján meg egy csomó más dolgon is. A jó hír az, hogy ez fordítva is működik! Kezdetnek ha alfában elképzeled magad jó testtartással, igényes higiéniával és ruhákkal, elképzeled, hogy mély, hangos hangon beszélsz az emberekkel, kihúzod magad, gesztikulálsz, stb az segíteni fog. Az is tök jó ha kitalálsz magadnak célokat és ahogy haladsz feléjük az adni fogja az önbizalmat. Amúgy akkor is ha nem haladsz, igazából a beletett munka és a pozitív hozzáállás számít egyedül, nem az eredmények. Célkitűzésről egy kiváló könyv Keith Ellis - Csodalámpa. Melegen ajánlom! :)
2013. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
erre max irányított meditáció van,az abban különbözik a többitől hogy szépen mondják alá a dumát,rögzül benned hogy milyen sok jó tulajdonságod van,milyen jó vagy és elhiszed magadról,így az önbizalmad is nőni fog
2013. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ilyen irányított meditácót hogy csinálhatok..? :)
2013. júl. 10. 17:06
 4/7 anonim válasza:
Minden este elalváskor pozitív állításokat hallgatok. Végtelenre van állítva, és addig szól a fülembe, amíg fel nem ébredek először. Kb. 3 hete hallgatom, de már érzem a változást. Próbáld ki!:-)
2013. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ilyen pozitív állításokat hol találhatok? Youtube-on is?
2013. júl. 13. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom a meditációhoz vezető út és nem fordítva. Igaz kell hozzá más is.


Amire neked először szükséged van az a terápia!


Fejezzük már be hogy minden kutyagumit meditációnak nevezünk!

2013. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, a youtube-ról töltöttem le én is. Vagy eszembe jutott még a Belső utazás. Keress rá, le tudod tölteni. Szerintem nagyon jó az is!
2013. júl. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!