Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki alkalmazza a vonzás...

Aki alkalmazza a vonzás törvényét, veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például először nem akartatok valamit, és mire igen, addigra változtak a viszonyok. Nagyon érdekes, ez a minap jutott eszembe. Akkor ezek szerint a kezdeti dolgok számítanak? Úgy értem, hogy vissza"csapódik" az az érzés, amit éreztünk korábban. Csakhogy nem magunkban, hanem a másik oldal felől?
2013. júl. 27. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Senki nem alkalmazza, mivel nem is létezik...
2013. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
NE MONDD hogy nem létezik!!!! Igenis létezik.Én is alkalmazom, és ha eddig nem akartam hogy beteg legyek, mindig azt mondtam hogy kérlek ne legyek beteg.De az lettem.De ha kijelentettem hogy igenis tudom hogy nem vagyok beteg, nem is lettem.Mindig biztosra tudd hogy te igenis biztos vagy a dolgodban.És igen a kezdeti dolgok számítanak.
2013. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha én beülök a szobám sarkába és arra gondolok hogy lesz egy Bugattim, akkor egyszer csak megjelenik a ház előtt egy Bugatti benne a kulccsal, és a papírokkal a nevemre? Mert ugye a vonzás törvénye létezik.
2013. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki hisz benne hisz, aki nem nem. :)
2013. júl. 30. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:

pontosan, ha fél/1 esetleg évekig álmodozol az adott Bugattiról, lesed a neten stb. de tényleg napi rendszerességgel, valahogy biztos adódik olyan lehetőség 1x, ami által ez lehetségessé válik... de mivel hót leszarod, hogy úgy se, ezért..(:


én is ugyan így voltam a géppel, és jó 1-0,5 év után behalt alaplapom és voálá kellett egy új gép, és mi tagadás kb olyan is lett amilyenről én álmodoztam:)

a minap is volt ilyen... szintén 1-2 hónapja már képzelődök olyanról, hogy YT csatorna, Gameplayek, partnerség, aztán f_asza minden... ugye Tirexi is 300k-t keres nehogy már én ne xD rámegyek detto külföldiekre, stb. és majd... csak hogy netem letöltési sebessége 2,3Mb/s, de a feltöltés csak kb 100kb/s elég fos... majd 6 óráig tart feltölteni egy videót -.- mondom ez így necces lesz... erre tegnap becsenget gyerek, hogy nem kő új net? persze nem így:) olyan netet kínált, ami 15Mb/s-al tölt, és 8-al meg feltölt, szóval faaasza, problem megoldódott, ennyi..:)

2013. júl. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hallod ez aztán félelmetes elvakultság. Én is szerettem volna egy Xbox 360-t és sokat gondoltam rá, és nemsoká jön a fizú és akkor megveszem. Erre is rá lehet fogni hogy vonzás törvénye de igazából csak arról van szó hogy el lehet dolgozni.


De egy több száz milliós luxusautó kicsit más tészta. De tegyük fel hogy lehetséges, két úton következhet be. Vagy munkával meg szerzem rá a pénzt vagy gyerek a lóttón. Kérlek mondj nekem olyan munkát ahol fél-1 év alatt megkeres az ember 300milliót, meg még ennek legalább a felét, mert azt a V16. 7993 ccm-s motort valamiből tankolni is kell. Vagy ha nyerek a lottón. De még akkor is, ki olyan bolond hogy ennyit elverjen egy autóra? Sokkal értelmesebb dolgokra lehet költeni.



Vannak olyan emberek akik hisznek olyan szinten a vonzás törvényébe hogy mittomén mentünk volna nyaralni de rosszul voltam, és használtam a vonzás törvényé hogy ne betegedjenek le, meg használtam a vonzás törvényét és felvettek egy munkahelyre stb... Az ilyen hívőktől még nem akad ki az ember, mert ebbe bele lehet életszerű körülmények között magyarázni a vonzás törvényét. (ha nem létezik akkor is)


De ha te azt hiszed hogy a Vonzás Törvényétől ingyen luxusautók potyognak le az égből, akkor egy betegesen elvakult bolond vagy.

2013. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy potyognak az égből... révén nincs honnan potyogni. Ha az Andok, Szikláshegység lábánál lennénk, azt mondom van alapja amit mondasz, de így sajnos lehetetlen. :) A felhő nem tartja meg a tütüt. -.-


Tényleg nem értem akik hót nincsenek benne az ilyenbe, azt se tudják mi micsoda, minek pofáznak bele... Nem én vagyok az elvakult, Te nem látod tisztán a dolgokat, bele vagy fásulva a Neked tanított "világba" és azt hiszed, hogy az úgy van. :) És úgy is van, a te szemszögödből, mert azt hiszed. A betegséges példa, stb. inkább más, mint a vonzás cucc. De mindegy. Meggyőzni nem is próbállak, mert az ilyeneket lehetetlen, azt gondolod ilyen nincs, nem létezhet, mert miért is létezne... Még csak nyitott sem vagy szerintem, úgy hogy ne várj csodát. "Csodát".

(:

2013. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom a pesszimista embereknek utolsó válaszoló. Lehet, hogy lenéznek minket azért, amiben hiszünk, attól még nekünk sikerülhet, ami nekik nem :)
2013. júl. 31. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó oké, elfogadom hogy létezhet. Mint ahogy létezhetnek a reptoidok, az anunuki, plejádok, a motherboarddriverek, meg a rézfaszú baglyok is. Mert végső soron ezekről sem tudta senki se bizonyítani hogy nem léteznek.
2013. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor had tegyek egy kis korrekciót: a vonzás törvénye nem hit, hanem bizonyosság kérdése. Hit az, amikor a egy szerencsétlen, feltűnési viszketegségben szenvedő lúzer mártír jézusról, meg a bibliáról hablatyol, és feláll a szőr a hátadon, amikor hallod. Bizonyosság az, amikor tudod, hogy valami, amit jól előkészítettél, átérezted és önmagad részévé tetted, be fog következni. Ez a vonzás törvénye. De ez nem a hiten alapul. Ha csak hiszel benne, akkor te sem vagy különb az említett példánál. Tudjad, hogy amit kérsz, és teszel a beteljesüléséért, az már a tiéd. Tudd, hogy mindig is a tied volt és tedd meg a szükséges lépéseket ahhoz, hogy megtaláljon téged, majd kérd az istenek áldását. Mást nem is kell tenned. Persze könnyű utólag ráfogni valamire, hogy de hiszen ennek így kellett történnie. Ez egy hülyeség. Nem létezik végzet, a tollat az istenektől kapod, de ne várd, hogy ők írjanak vele a könyvbe helyetted. Ez a te életed, és a könyvet is csak te írhatod; csak te döntheted el, mi álljon benne és meddig tartson. Ebben segítenek téged a legnagyobb tökéletességet, a természetet szabályozó törvények, mint az annyit emlegetett gravitáció, a kauzalitás, az egyensúly törvénye, vagy a vonzás törvénye.
2013. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!