Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Menne nekem a tudatos álmodás?

Menne nekem a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ősszel leszek 14 éves szerintetek menne nekem a tudatos álmodás?Ez nincs korhoz kötve?Nagyon érdekel ez a dolog.Előre is köszi az értelmes válaszokat.

2013. júl. 31. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Jó hírem van: igen, mer tudatosan álmodni mindenki tud. Sok szerencsét a megtanulásához. Ha nehezemmen megy, ne csüggedj, mert akkor is képes vagy rá. Nekem is kezdetnen nehezen ment, de már egyre jobban. Sok sikert!
2013. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Ja és még valami: látogass el a tudatos álom oldalára.
2013. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 14 évesen sokkal jobban ment, mint most 30 körül. Akkoriban elég volt csak elalvás előtt kicsit elhatározni, hogy eszembe fog jutni, hogy ez csak álom, és simán sikerült. Mostanság, jó, ha emlékszem pár álmomra. Szóval csak rajta!!!
2013. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!