Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A nap melyik részében érdemes...

A nap melyik részében érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Szoktam hallgatni egy MP3 fájlt ami állítólag az agykontrollnak a része (Fél órás, a fogyáshoz kapcsolódó) Arra lennék kíváncsi hogy a nap melyik részében a leghatásosabb végighallgatni?
2013. aug. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor van rá időd, kedvesz....
2013. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Nyárnak köszönhetően egész nap van rá időm, hallottam valami olyasmit hogy akkor hatásosabb mikor több alfát termel az agy, de nem tudom az mikor van..kedvesz.
2013. aug. 5. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:

"mikor több alfát termel az agy"

:o


Leginkább ebéd után és este próbálkozhatsz, bár akkor jobb esélyed van elaludni közben. Amúgy meg akkor próbáld, amikor nyugi van, nincs semmi feladatod, és tudod, hogy békén hagynak.

2013. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ezzel akarsz fogyni, akkor lehetőleg futás közben hallgasd, akkor talán használni fog. :)
2013. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Felkelés után és lefekvés előtt. Ezt tanítják tanfolyamon. Én spec. ilyenkor belealszom, szóval délután szoktam.
2013. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából mindig ugyanannyira hatásos, csak reggel/este/ebédután könnyebben eléred az alfa állapotot. Ennyi.


Amúgy honnan van ez az mp3?

2013. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Evés helyett hallgasd, akkor igazán hatásos.
2013. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miután az ember ebédelt egy kicsit kimerült lesz (Főleg ilyen hőségben)ezért ebéd után egyből ajánlom mert ilyenkor könnyebben tudsz alfába menni.
2013. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!