Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Ázsia center melyik részébe...

Az Ázsia center melyik részében érdemes babás dolgokat nézni?

Figyelt kérdés
Leginkább szandi és tricikli érdekelne.
2010. jún. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A bal oldali épületben a triciklit (fszt.-en), a jobb oldaliban a szandált de szerintem azt is találsz a bal oldaliban is.
2010. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőben, de állati jó gyerekcuccok vannak az első épületben is (az nem tartozik az Ázsia centerhez, hanem előtte van), azt hiszem china markt-nak hívják. Oda tényleg érdemes benézni.
2010. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

szia

ha megengedsz egy javaslatot,akkor szandit nézzetek előbb a deichmannban,már 3000ftért is van,Bobbi Shoes márkájú és az legalább normális cipő.Kínait sem kapsz olcsóbban és csak tönkremegy a lába,vagy grincbántalmai,lúdtalpa lesz felnőtt korára.

[link]

itt meg tudjátok nézni,kiválasztani és ha odatelefonálsz,akkor félre is rakják az üzletben.Mi egy kínai cipőt vettünk az akkor járni tanuló fiunknak és folyton elesett benne,azóta a deichmannban veszünk cipőt ás gyönyörűen megy.inkább máson spórolj,mondjuk a pelenkán meg a popsitörlőn is sokat lehet.Ne haragudj,hogy leírtam a véleményemet.

2010. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont tegnap néztem szét a Deichmannban, de nem találtam semmi nekem tetszőt. Már vettem neki egy jó szandit, csak ő még sokat mászik is , így teljesen lehorzsolja az elejét. Ezért szeretnék a nagyiékhoz az udvarra venni valami olcsóbbat is, hogy a jobbat meg tudjuk hagyni kimenősnek. A másikat kb. heti egy délután hordaná csak. Tegnap láttam egy babán egy tök jó szandit, amit az Ázsia centerben vettek 3 ezerért. Bőr volt, és magas volt a kérge hátul, szóval gagyit nem vennék azért neki. Harántemelő nem tudom volt e benne, de arról úgyis megoszlanak a vélemények.
2010. jún. 18. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már vettem a kínaiban 4000Ft-ért is cipőt a fiamnak..pár héttel később a Camponában egy rendes gyerekcipő boltba u.ezt a cipőt árulták 7500Ft-ért.Szerintem is ki lehet fogni jó cipőt a kínaiban is!
2010. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!