Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért csinálok ki minden...

Miért csinálok ki minden elektromos szerkentyűt ami a közelembe kerül? Kezd idegesítővé válni.

Figyelt kérdés
Nem tudok bemenni úgy egy szobába,hogy ne kezdjenek el pislogni a lámpák,volt hogy abban a pillanatban,ahogy beléptem az ajtón teljes áramszünet lett,de csak a mi házunkban(panel)..Előfordult már többször is,hogy besípoltak a hangfalak,a TV-n bezöldült a kép,a számítógép azonnal lefagyott és süket volt a vonalas telefon amíg ki nem mentem a szobából (nem nyúltam hozzájuk,teljesen spontán volt minden)Többször is rázott már meg hálózati áram,de még sosem lett semmi bajom..lehet,hogy e-miatt van?Elraktározódott bennem az elektromosság valahogyan?Valami más?Gyakrabban fordul elő,ha ingerült vagyok..

#elektromosság #düh #készülékek meghibásodása a közelemben
2013. aug. 14. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hello Proxy :D
2013. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!