Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik váltig állítják hogy a...

Akik váltig állítják hogy a "Titok" létezését a kvantumfizika igazolja, azok hány IGAZI kvantumfizikust kérdeztek meg erről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyet sem :)
2013. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel olyan tudományág, hogy kvantumfizika nem létezik, így kvantumfizikust képtelenség megkérdezni. Kvantummechanika van csak.
2013. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szevasz kérdező én idáig egyikkel sem tanálkoztam de ha egyszer találkozok meg kérdezem és akkor neked szólok elsőnek.
2013. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez csak egy áltudományos duma, h minél jobban alátámasztottnak hirdessék a könyvet.

pedig klinikai kísérlet nem volt még a témában...és nem is lesz.

2013. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nah azért az ezotériát ne soroljuk a tudományhoz mert a kettő nem ugyan az!!!
2013. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Információ Kapitány ***** válasza:
64%

Most komolyan beszélek:


Ritkán bosszant fel valami annyira aktívan, mint a titok.


Ráhúzzák a kvantumfizikát, meg mindenféle mást, hogy egy zsíros s*ggű dagadt amerikai Horst Fuchs gazdagabb legyen.


Azt mondják elég sokat gondolni a dolgokra és bevonzod őket.


OK!


Gondoljatok tüzi fára, amíg én kimegyek az erdőbe aszt' vágok magamnak. Nézzük meg két hónap mulva melyikünknél lesz meleg.


Sima pszihológiai trükk. Gondolj sokat arra, hogy lefogyj, aztán megnézed, hogy kell, és ezen gondolat indíttatására neki állsz futni, majd a futás hatására lefogysz. Erre ők azt mondanák, hogy be vonzottad azt, hogy le fogyj. Mindenki más (aki pl meg tudja különböztetni az elefántot az ajtó kilincstől) meg azt, hogy volt annyi tetterőd, hogy tegyél is valamit a kitűzött célod érdekében.


Ugyanarra a tudatlan amcsi fogyasztók (és egyre több magyarországi is sajnos) körében aktív automatizmusra épül, mint a fitness könyv, vibrációs öv, tabletták, ál kemikáliák, seggrázó szalagok, meg a legmenőbb tornacuccok (ez csak néha de az esetek 60-70%-ka). Azt hiszik, hogy ha már képesek rááldozni azt a sok kemény munkával megszerzett pénzt, akkor az majdnem annnyit ér mint maga a gyakorlat, hogy az egyik lábát igyekszik minél hamarabb a másik elé tenni, miközben gyorsan halad előre. Tudatlan bugrisok ők, akiket egy áltudománnyal, meg a kvantumfizika óbégatásával (mert ők értenek hozzá, hisz több cikket is elolvastak) rászednek.


Ezek az írók és forgalmazók egyszerű, élet által meggyötört tényleges segítségre vágyó emberek reményein élősködő anyagias etikátlan paraziták. Undorítóbbak bármely kullancsnál. Javaslom, hogy meg ne vedd a könyvet, vagy ha igen akkor vizsgáld meg abból a szemszögből, hogy nincsenek a könyv által támasztott bevonzás mágneses badarság, meg ilyen fasságok, hanem amit célul tűztél ki annak érdekében teszel meg naponta bizonyos dolgokat és rájössz arra a titokra, ami sose volt titok: HA KÖVETKEZETESEN CSELEKSZEL, AKKOR MAJD JÓ LESZ. Ennyi. Ezt rejtegették a csuhások.


Majd ez után a könyvet égesd el. Mindenki tudja mikor mi a helyes, meg mikor mit kéne tenni ( persze ha mentálisan egészséges, és felnevelték normálisan). De ha valaki kis pénzért cserébe áltudománnyal támasztja alá, hogy nekem a könnyebb úton jobb járnom (és közvetlenül rám persze nem tudja bizonyítani)akkor az annyira vonzó számomra (a valószínűleg már sok megélt mindenféle kudarc után, ami pl manapság már egy Iphone meg nem léte is lehet), hogy el hiszem.


A forgalmazókat legszívesebben szembe köpném, azért a sok ideológiai kárért, amit okoznak ezzel a koholmány sz*rral. A sas kabaré ehhez képest Heidegger.

2013. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megkérdezni, mert akik itt állítsák azok is kvantumfizikusok. Amúgy a titok filmben is van kvantumfizikus professzor.
2013. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Információ Kapitány ***** válasza:

Meg orvos, meg pap, meg filozófus is meg valami rejtélyes okból (lehet a kvantumfizika miatt) épp ugyanennyi Zs kategóriás színész.


De én pl. egyszer egy olyan videót láttam, hogy egy ember S betűvel a hasán függönybe csavarodva repült.

2013. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Információ Kapitány ***** válasza:
Az itteni kvantum fizikusok, meg mind az International University of Wikipedia and Stuff studies egyetem Usual bullshit szakán végeztek.
2013. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#2: Most akkor mit tegyek a kvantumoptika és kvantumelektrodinamika könyveimmel? Nem is léteznek?
2014. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!