Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon foglalkoztat egy...

Kingus26 kérdése:

Nagyon foglalkoztat egy dolog. Tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy ahanyszor felebredek ejjel, mindig fel harmat mutat az ora. lehet hogy viccesnek tunik, de nekem nagyon ijeszto. szerintetek van oka ennek? mit jelenthet ez? miert pont fel haromkor kelek fel minden ejjel? koszi a segitseget.
2012. júl. 19. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy időérzék. Én szombaton úgy aludtam el, hogy 1:56-kor felkelek, hogy meg tudjak nézni 2 órától egy műsort élőben. Aludtam, egyszer csak felkelek. Szerinted hány óra volt, mikor felkeltem? 1:56.
2012. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ian Catman ***** válasza:

Az előző az egyik lehetséges magyarázat.

A másik, amit én gondolok, a "vajaskenyér effektus". Amikor azt kérdezed, hogy van az, hogy ha leejted a kenyered, mindig a vajas felére esik.

Pszichológia. Az agyadban a kellemetlen élmények jobban rögzülnek, mint a kellemesek (ösztön a félelem, emiatt). ezért (noha mindenki tudja, hogy pontosan ugyanolyan valószínűséggel esik le a kenyér az egyik vagy a másik oldalára), mégis a rosszabbat jegyzi fel az agy.

A te esetedben nyilván volt egy vagy két kellemetlen eset, amikor fél háromkor ébredtél fel, valamiért.

Manapság többször felébredsz, órára nézel, de mikor felkelsz reggel, nem emlékszel, mit mutatott, kivéve, ha pont fél három volt, mert van egy korai u.n. "imprinting"-ed erről az időpontról.

Ne aggódj, semmi baj, csupán az agyad okosan próbálja feldolgozni azt az imprintinget, amire te tudatosan persze nem emlékszel, a tudattalanban van.

2012. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%

én félnék magamtól a helyedben.....nincsenek mostanában fura igényeid???pl. imádod a pirosat, és mostanában meg-meg kóstolnád a vért? csakmert a kezdetleges vámpíroknál szokás minden éjjel felkelni egy ugyan azon időpontban.....ahogy fejlődik a "vámpír léted", annál korábban fogsz éjszakánként felkelni.....most félhárom, aztán következőleg negyed három és így tovább...



ui.: tarts magadnál hagymát minden éjjel..az megakadályozhatja, hogy átváltozz

2012. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állítsd el annyival amennyit szeretnél hogy mutasson...

Ha ez után is fél hármat mutat mikor felkelsz, akkor gyere vissza ide :D

2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én ezen a héten mindig 05:00 kor ébredek nem tom miért de nem érdekel
2012. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:
Ez velem is előfordult az utóbbi időben, mint 2:10 perckor néztem az órára, mikor éjjel felébredtem. Hogy mi az oka, nem tudom.
2012. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ezen a héten minden nap 4:30 kor csörgött az órám. fura mi?
2012. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!