Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám helyre?...

Hogyan hozhatnám helyre? (bővebben lent, bocsánat ha egy kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Apum még gyerekkoromban meghalt,nem akartam átérezni azt a fájdalmat hogy majd én is elveszítem azt akit szeretek,ezért elképzeltem egy életet amiben megtalál a szerelem,kölcsönösen segítünk egymásnak,de sosem leszünk igazán együtt.Gyerekként az volt a logikus hogy nem fáj ha az esküvő előtt kilép az életemből(9éves voltam).Azóta rám talált a szerelem,az évfordulónkon lett volna az eljegyzés,minden tökéletes volt,de az évforduló előtt 2héttal azt mondta hogy legyen vége a dolognak,pont mint régen a képzelt világomban.Sírt amikor azt mondta hogy ne legyen köztünk semmi,nem értettem hogy miért van ez.Nagyon sokáig gondolkodtam hogy a boldogságtól hogy jutottunk el idáig,és évek óta most jutott először az eszembe a világ amit elképzeltem.Minden stimmelt,a személyiség,a boldogság,az hogy kölcsönösen segítünk egymásnak,a szerelem és az hogy az eljegyzés előtt vége,annyira pontosan történtek meg a dolgok mintha én vonzottam volna be a gyerekkori elfelejtett álomvilággal.

Hogy hozhatnám helyre?Tudom hogy ostobaság volt olyanról álmodni ami végén a fájdalom vár,de gyerekként ez tűnt logikusnak,nem tudtam hogy milyen igazán szeretni és azt hittem hogy így megóvhatom magamat a fájdalomtól.Ilyenkor lehet tenni még valamit?Nem hittem hogy megvalósulhat,hiszen már az egészet el is felejtettem,és most is csak azért írok mert nem lehet a véletlen műve hogy megélem azt amit régen elképzeltem.

Kérlek ha tudtok segítsetek,adjatok tanácsot.

Nem kérek beszólogatást,épp elég rosszul érzem magamat az ilyenek nélkül is.



2013. máj. 2. 19:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Hű. Ha eddig bevált, akkor próbáld meg továbbgondolni ezt a történetet, hátha. Vagy pedig ha lehet, hozd helyre a kapcsolatotokat ha olyan. Ha pedig nem, tedd túl rajta magad (csinálj olyanokat amiket szeretsz, nevess sokat, abarátokra fektesd egy kis ideig a hangsújt és olyan dolgokra, amik miatt tetszel majd magadnak..) aztán kezdj el ismerkedni. Ne búsulj azon, ami elmúlt, minden bizonnyal nem ő volt az igazi. Jönni fog olyan, aki èrtékelni tud téged. Az, hogy hány éves vagy nem számít. Ne feledd, ez a te életed és úgy irányítod ahogy akarod. Ha nem tudod túltenni magad rajta, vagy nem tudsz újra szerelmes lenni, még nem készültél fel újabb kapcsolatra. Ha olyan mélységű a dolog, beszéld meg egy pszichológussal, vagy csak szimplán egy megbízható személlyel. Amúgy valószínűleg még mindig nem tudtad feldolgozni édesapád halálat, amit szintén nem àrt megbeszélni valakivel. Érdemesebb egy kőzeli hozzátartozóddal. (Nem ellenőrzöm át amit írtam bocsi ha elgépeltem valamit). Nem kell megfogadnod a tanácsomat, hiszen nagyon fiatal vagyok (13l) de megtaláltam ezt a kérdést és gondoltam hátha valami hasznosat is össze tudok hordani.:)
2013. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,jó ötlet a továbbgondolás,csak az a baj hogy régen nem is gondoltam bele hogy valóság lehet amit elképzelek,most viszont mégis itt van.

Gondolhatod hogy nem egy laza dologtól volt szó ha már az eljegyzésnél tartottunk,és igazából félek hogy minden kapcsolatomnál ez ismétlődne.

Amúgy a családom apum halála miatt pszichológushoz küldött,a pszichológus meg a családomhoz,úgyhogy már nem nagyon tudnak mit kezdeni vele.

De amúgy köszönöm a válaszodat,meglepett hogy barátságos volt és segítőkész,egyre ritkábban találni ilyet.

Akárhogy is,megpróbálom tovább "álmodni az életemet",hátha végül jó vége lesz a történetnek.

2013. máj. 3. 21:25
 3/4 Feri8703 ***** válasza:

Lehet "feladatotok" volt az egymás segítése arra az időszakra míg együtt voltatok.Nekem is hasonlóan lett vége az előző párkapcsolatomnak.Szerettem a lányt.Olyan időszakon segítettem át ami nélkülem nem ment volna neki és a hugának sem.De véget vetett a kapcsolatunknak az eljegyzés előtt.Elfogadtam.Mára még boldogabb vagyok egy másik Nő mellett.Nem tudhatod mennyivel jobb lesz az életed később,amiről lemaradnál,ha együtt maradtatok volna.

Alkalmazd tudatosan a vonzás törvényét.

Az halál témakörében egy könyvet tudnék ajánlani.Mivel az ezotéria témakörben tetted fel a kérdésed remélem nyitott vagy ebben az irányban: Osho: A halál a képzelt ellenség

2013. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi,majd elolvasom.

Akkor szerinted ha tudatosan alkalmazom a vonzás törvényét akkor "vissza lehet csinálni"?

Félek hogy ez az elképzelt dolog miatt minden kapcsolatomnak így lenne vége,hiszen ez illene arra amit régen elképzeltem

Esetleg a vonzás törvényére tudnál ajánlani valamit?Láttam a Titok című filmet,de az ilyen téren nem sok mindent mondott,nem volt szó az olyan esetekről amikor egy régebbi bevonzást amit nem tudatosan csináltunk megbántunk.

2013. máj. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!