Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges, hogy hiába vizuali...

Lehetséges, hogy hiába vizualizálok egy bizonyos dolgot sokat, az soha nem válik valóra?

Figyelt kérdés
Egy egyébként teljesen hétköznapi dologról van szó.
2014. jan. 30. 20:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem higgyél benne és valóra fog válni csak ne bizonytalanodj el.
2014. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vizuális pozitív energiával pontosítsd a tudatodat az adott dologra és, ami a legfontosabb higgy benne az sohasem árthat bizonyos vizualitás után a dolgok pozitívá alakulnak persze mindig vannak bökkenők. De ne foglalkozz ezzel viszont figyelmed kell arra, hogy a hitted megalapozott és tudatos legyen így biztos sikerülni fog sok szerencsét kívánok:).
2014. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet!

Én is voltam így, valamit nagyon-nagyon akartam, nem extra elérhetetlen volt, egy szakmáról, hivatásról van szó röviden...

Szóval, nagyon akartam, bevetettem a Vonzás Törvényét is, plusz tettem is érte, mégse jött össze.

Mostmár jó pár év múlva, ahogy belelátok a dolgokba azt mondom: Hála Istennek!


Nem lett volna nekem való, nem is éreztem volna jól magam benne, plusz az abban dolgozó emberek...


A Sors döntött helyettem, és áldom a Sorsot, hogy így történt.

2014. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csaknem 36 éve próbálom napi 16 órában bevizualizálni a cellám kulcsát a rácson belülre. Eddig nem jártam sikerrel, de kitartó vagyok, nem adom fel!


(A vértesboglári mészáros)

2014. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vizualizálás és egyéb gyakorlati részben hiányos dolog nem sokat ér.


Eszembe jutott egy filmben volt egy csajszi, aki nagyon hitt a gondolat erejében és elvágták az egyik vizsgán, erre azt mondta, hogy " Miként lehetséges ez ? De hiszen egész éjszaka a sikerre koncentráltam és még a könyvet is a fejem alá tettem ! " , mire a tanár : " Hát, talán el is kellett volna olvasd előtte. "

:D

2014. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak vizualizálod akkor igen.


Engedd megtörténni!

2014. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam azt, hogy nekem nem jött össze a dolog, pedig nagyon akartam.

Erre készültem középiskolában, egyetemre is felvettek, de nem jött össze ott se semmi.

Se a jó albérlet, kolit nem is kaptam, költöztem össze-vissza, nem is jól teljesítettem, pedig tanultam, mégse...


Jött egy nagyon jó munkaajánlat, vagy hagyom akkor, vagy halasztok.

Halasztottam...


A többi túl hosszú lenne, az a lényeg, hogy más szakot kezdtem, azt is végeztem, és nagyon-nagyon jó, hogy így történt.


A megálmodott életem NEM volt nekem való, csak kínlódtam benne, és kínlódnék most is.


Nem vagyok nagy ezotérikus, de ebben az esetben tényleg hiszem, hogy a Sors vagy Isten jóformán lelökött a régi útról, és új útra tett!


Véletlenen múlt minden, az, hogy a helyemre kerültem.


Ha nem vállalom ezt az új utat, nem mentem volna külföldre, és most nem élnék a nyelvtudásomból.


Valószínűleg egy önkormányzatnál rohadnék, több munkáért és kevesebb pénzért.


Hagyj helyet a véletlennek is, sose tudod, milyen jó lehetőség jön az utadba!


Én mondjuk azt hittem akkor, amikor nem látszott sikerülni az eredeti terv, hogy kész, vége a világnak!


Aztán látod, mégse!

Hála Istennek!

2014. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert nem lenne jó hogyha megtörténne, vagy pedig mélyen belül egy kicsit is érzed, hogy talán még sem lenne jó, vagy egy icipicit félnél tőle.. Vagy egy kis bizonytalanság.
2014. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!