Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti mit éreztettek amikor...

Ti mit éreztettek amikor először sikerült lemenni alfába?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura érzés nem nagyon tudom megfogalmazni. Egyfajta kellemes bizsergést éreztem a fejemben, illetve egyfajta üresség érzést. (de ez kellemes). Nem száguldoztak a gondolataim a "most"-ban voltam. Minden érzékszervem önmagamra összpontosult.
2014. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mindenki mást érez?Azért érdekel mert én miközben gyakoroltam éreztem valamit de nem tudom ,hogy azt azért mert lementem alfába. Először mintha mozognék jobbra balra utána pedig valami bizsergést éreztem a mellkasomban.(nem voltam tanfolyamon, sajnos nincs lehetőségem elmenni )
2014. febr. 4. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ugyanazt érzi mindenki, azok alapján amit írtál igen, akár lehettél alfában is. De nem is feltétlen kell valamit érezned. A tudatod legyen a jelenben. Ilyenkor megszűnik a külvilág, csak a "belsődre" figyelsz.
2014. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Hogy lehet "lemenni"? Valami lépcsőt kell használni? Maximum elérni tudod az alfa-állapotot, ami nagyon egy félreértelmezett fázis. Nézz utána bővebben.
2014. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eléred, akkor már biztosan tudni fogod hogy elérted. Így önmagában értelmetlen ez a válasz, de az alfa állapotról van szó ügyebár.
2014. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!