Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek köze van ennek a...

Szerintetek köze van ennek a sok bajnak a gondolataimhoz? Kissé szkeptikus vagyok

Figyelt kérdés
Eddig igencsak reálisan gondolkodtam józan ésszel éltem.Most viszont úgy árzem minden szétmegy körűlöttem-A rutin rákszűrés alatt P4 es citológiai lelet és HPV vírus 16os magas rizikóju törzsét találták bennem.(Laphámrák) (sose csaltam meg pedig senkit)gondolom tudjátok mi ez.Aztán a kislányom aki 8 hónapos is állandóan nyűgös sír és mindig van vmi baja.(eddig sose volt beteg,ez kb 2 honapja megy igy).Nos ha nem lenne elég:a férjem vállalkozása a csőd szélén megloptak minket.Szerintetek van köze ennek ahhoz hogy túl tökéletesnek hittem a életem és mmindig azt gondoltam hogy:Nem létezik h ilyen szerencsém legyen?mert ez rögeszmém volt:Jómódu család(nem milliomos de jol éltunk)gyönyörű baba,jóképu férj,én is elégedett lehettem a külsommel(már ez se igy van,vmi miatt rengeteget hiztam sport diéta mindegy nem tett semmit)egészség.Most meg...a legrosszabbtol tartok.A lányomrol egyszer azt mondták nekem("poénbol lánybucsumon josoltattam)h tűdőbaj viszi el kicsiként..most meg köhögni kezdett...lehet h már paranoid vagyok,de állandoan aggodtam magamért is meg főleg érte...Tudna valaki vmi kapaszkodót adni?v reménytelen minden?egy 22 éves anya

2014. febr. 7. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jaj, ez borzasztó... Az ilyen jósoknak meg letörmém a derekát, hogy lehet ilyet mondani! Elsődleges szabály, amit minden kezdő jósnak megtanítanak (ismerősöm volt ilyen tanfolyamon és mesélte), hogy ilyet sose szabad mondani, se annak, aki jósoltat, se arról, akiről kérdez, még ha nagyon súlyosat lát, akkor is csak azt lehet mondani, hogy erre meg erre vigyázzon. Úgyhogy biztos, hogy kókler volt, az ilyenek nem tudnak semmit sem. (Nem bonyolódnék vitába arról, hogy van - e olyan, amelyik nem kókler, de annyit tudok, hogy egyesek felelősséggel jósolnak, adnak tanácsokat, mások meg csak hablatyolnak.) Egyébként ne aggódj annyit, vigyázz nagyon a babára, a XXI. században annak a valószínűsége, hogy ilyesmi vinné el, gyakorlatilag nulla, főleg ha ilyen gondos anya mellett nő fel. Vigyázz magadra is, igyekezz meggyógyulni. Fogd úgy fel az egészet, hogy vannak az életben hullámvölgyek, de utána újra jó dolgok következnek, és tegyél meg mindent azért, hogy így legyen. Tudom, már én is voltam nagyon mélyen, és csak úgy lehet kijönni belőle, ha hiszel abban, hogy mahjd jobb lesz, és teszel is érte! A betegségedet idejében észrevették, hisz rendszeresen jársz rákszűrésre. Ez már eleve jó, jók az esélyeid a gyógyulásra, ugye? Fiatal vagy és erős. A külsőd is rendbe fog jönni, ha a többi dolog rendbe jön. A férjed is ügyes, erős ember. Hidd e, meg tudjátok oldani. Sok - sok kitartást, erőt és szerencsét hozzá!
2014. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm sok erőt adtál :)az a baj,hogy halálfélelmem van és betegesen félek h a pici nagyon beteg lesz(voltunk orvosnál semmi betegséget nem látott)az a baj hogy nagyon félek és ez áthatja a minden napjaimat is...igen lehet sőt biztos h kókler volt,de:-tudta/eltalálta h lányom lesz

-és most ez a köhögés(meg az oltásokra is igen hevesen reagált)nem tudom mi lesz...nem akarok hülyeságeket magyarázni csak kissé instabil állapotban vagyok én is a férjem is.

2014. febr. 7. 15:51
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Qurvára nem vagy szkeptikus, amit most meséltél nem igaz gyere vissza akkor, ha képes leszel valódi kérdéseket kiírni.
2014. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huuhh...nem hiszem h a leírásomban bármilyen tudományos antasztikum lenne,vagy lehetetlenség...de szkeptikus voltam/vagyok...csak most h ennyi Sz@r történt próbálok vmi megoldásra lelni
2014. febr. 7. 15:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és ha vki nem hiszi el azt hogy ilyen történhet(való igaz,az hogy ma Mon a csőd szélére került a családom,én pedig(sajons sok nőtársammal együtt ebben a betegségben szenvedek kb.annyira hihetetlen mintha azt irnám legalábbis hogy háromfejű vámpír vérfarkasdémon látogattott meg este.)Azt mondd még meg mi értelme lenne ilyet kiirni?trollkodásnak gyenge lenne,viccnek "picit"erős.gondolkodj már egy cseppet mielott ismeretlenűl benyögöd h "fake"
2014. febr. 7. 16:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, gondold végig, 50% esélye volt rá, hogy eltalálja, ez azért elég magas valószínűség. Nekem is 2 gyerekem van, a kisebbik, a fiú volt ilyen köhögős, az egyik mandulája miatt van, túl sok váladékot termel, de azt mondták, nem szabad kivetetni, majd elnövi. Sokat volt ő is beteg kicsinek, 3 hónaposan ég tüdőröntgenre is elküldtek minket, ahol aztán elkapta a rotavírust... Gondolhatod! Mindkettő tök lázas volt az összes oltástól. Másfél év van köztük, úgyhogy valamelyik szinte mindig beteg volt. Sokszor egymástól kapták el. De túléltük, már 16 és 14 évesek. Egyébként meg én is nagyon aggódós voltam, lehet, azért is lettek néha betegek, mert túlöltöuzettem őket, és szeles helyen laktunk, megizzadtak, és azért fázhattak meg. (Persze mindezt utólag magyarázta el a háziorvos...)
2014. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát remélem nálunk is csak ez van...nem tudom eléggé megköszönni a biztatásod.persze,igy igaz 50%eséle van h jó nemet mondjon rem csak errol van szo..vagyis "ésszel tudom"h nem lehet más...
2014. febr. 7. 16:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Örülök h nem lett semmi nagyobb baj a (most már)nagyfiaddal
2014. febr. 7. 16:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és eszembe jutott még valami. Nekem is megjósolták, hogy lesz egy lányom és egy fiam. Az unokatesómnak ugyanaz a személy 2 lányt jósolt, a legjobb barátnőmnek pedig azt, hogy négy fia lesz, és utána egy lánya. Ehhez képest: nálam bejött még a sorrend is, az unokatesómnak van egy lánya és 2 fia, a legjobb barátnőmnek egy lánya és egy fia.... Meg mondott még mindenféle dolgokat, és volt, amire rá lehetett fogni, hogy bejött, de volt, amit abszolút nem talált el...
2014. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi szépen :) most mennem kell, és egész hétvégén nem leszek gép előtt, de drukkolok neked, és gondolok rád. Hétfőn visszanézek!
2014. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!