Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek köze van ennek a...

Szerintetek köze van ennek a sok bajnak a gondolataimhoz? Kissé szkeptikus vagyok

Figyelt kérdés
Eddig igencsak reálisan gondolkodtam józan ésszel éltem.Most viszont úgy árzem minden szétmegy körűlöttem-A rutin rákszűrés alatt P4 es citológiai lelet és HPV vírus 16os magas rizikóju törzsét találták bennem.(Laphámrák) (sose csaltam meg pedig senkit)gondolom tudjátok mi ez.Aztán a kislányom aki 8 hónapos is állandóan nyűgös sír és mindig van vmi baja.(eddig sose volt beteg,ez kb 2 honapja megy igy).Nos ha nem lenne elég:a férjem vállalkozása a csőd szélén megloptak minket.Szerintetek van köze ennek ahhoz hogy túl tökéletesnek hittem a életem és mmindig azt gondoltam hogy:Nem létezik h ilyen szerencsém legyen?mert ez rögeszmém volt:Jómódu család(nem milliomos de jol éltunk)gyönyörű baba,jóképu férj,én is elégedett lehettem a külsommel(már ez se igy van,vmi miatt rengeteget hiztam sport diéta mindegy nem tett semmit)egészség.Most meg...a legrosszabbtol tartok.A lányomrol egyszer azt mondták nekem("poénbol lánybucsumon josoltattam)h tűdőbaj viszi el kicsiként..most meg köhögni kezdett...lehet h már paranoid vagyok,de állandoan aggodtam magamért is meg főleg érte...Tudna valaki vmi kapaszkodót adni?v reménytelen minden?egy 22 éves anya

2014. febr. 7. 15:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy írni fogok :)
2014. febr. 7. 16:22
 12/15 anonim válasza:
Allergia miatt is köhöghet!szerezz be egy sólámpát!nagyon jótékony hatású,keress rá neten!
2014. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
sziasztok nos itt vagyok.a kicsivel voltunk immunulógián,de semmi gond nincs vele.megfázva nincs,vírus se...a doki azt mondta fogzástol(?!!)köhinget.
2014. febr. 15. 23:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nézd meg youtubeon a Mi a csudàt tudunk a világról.

Ezzel talàn sikerül nekilendülnöd a gondolataidat átállítani:-) szerintem ha ezt megteszed minden rendbe jön:-)

2014. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
szia :)huuhh megnézem és remélem kilendít a holtpontrol :)köszi
2014. febr. 17. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!