Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telepátiánál bármilyen messze...

Telepátiánál bármilyen messze lehetünk egymástól, aki érzékeny rá, megérzi a másik gondolatát? És lehet egyoldalú, hogy csak az egyik fél érzékeli, a szkeptikus fél gondolom nem, mert nem érdekli?

Figyelt kérdés
Én mindent érzek, tudok előre, hogy a párom mit fog tenni, ez telepátia vagy csak annyira kiszámítható és ismerem a cselekedeteit? Ugyanis ellenkezőleg nem működik. Külföldön volt pár napot, és mindig akkor néztem rá az e-mailekre, mikor küldött.
2014. jan. 19. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy telepátia. Szimplán kiismerted. Arról nem is beszélve, hogy az emberek nem annyira eltérőek, mint amennyire hisszük.
2014. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem létezik, többször tapasztaltam már ilyet és nem tudom, hogy mi okozza, honnan ered, csak hirtelen érzi az ember.
2014. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szekptizimustól nem működik kevésbé. Létező dolog, de megkell "tanulni" érezni. Lényegében lehet rá adottságként tekinteni, de nem az. Az emailek egyidejű nézegetése nem feltétlenül telepátia, érdemes felülvizsgálni a helyzetet mielött fantasztikus dolgokra gondolunk.
2014. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez puszta megerősítési torzítás. A megszokásból vagy véletlenül "eltalált" dolgokat kiemeled, megjegyzed és felerősíted, a többit pedig nem veszed figyelembe és elhanyagolod. A telepátia nem működik.
2014. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyen parapszicho dolgokban, de érdekesnek találom :) Szerintem puszta véletlen, de én is elmesélek egy nem teljesen egyedi esetet, sokszor megtörténik velem és mindig megmosolygom.

Majdnem rendszeres az, hogy amikor sétálok valahol (idegen helyen, aluljáróban, buszon, akárhol), hirtelen eszembe jut egy személy. Milyen régen láttam, pedig régebben napi rendszerességgel beszéltünk, jó lenne már összefutni vele. Ilyenkor majdnem biztos, hogy 2 percen belül összefutunk:D

2014. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
58%

Dél-Kelet Ázsiában laktam 1 évig. Volt 2 hetem, amikor ok nélkül nagyon cefetül volt a lelkem. Többször eszembe jutott egy barátom. Csak úgy bevillant a személye. Kerestem az okát a rossz hangulatomnak. Míg pár hét múlva kiderült, hogy az a barátomnak komoly lelki problémája volt. Nagyon kötődünk egymáshoz.

Már biztosan tudom; azoknál akiket szeretek, fontosak nekem, képes vagyok megérezni bizonyo dolgokat velük kapcsolatban.

2014. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: semmi sem indokolja, hogy a két dolog nem véletlen egybeesés. Ha ez a hited alapja, akkor tévedsz.
2014. febr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

L. Vasziljev - Telepátia [link]

Egy orosz tudós könyvet is írt a telepátiáról. Több fokozata is van.

A tapasztalatom szerint nem számít a távolság. A telepátia kifejezetten jól működik ikreknél, családtagok között, illetve szoros érzelmi kapcsolatban lévők esetén. Édesanyám mindent tudott rólam, pedig 50 km-re laktam tőle. Számomra a telepátia olyan hétköznapi jelenség mint a beszéd. Valószínű hogy elektromágneses hullámokkal történik, mely hullámokat a test kémiai reakciói állítják elő. Kémiai reakcióval lehet hőt előállítani, ez közismert a test esetében. Ugyanígy előállít a test más frekvenciájú elektromágneses sugárzást is, ami alkalmas lehet a telepátiára. Amit leírtam azt kevés tudós ismeri a világban. A középkorban máglya, ma maximum kinevetés jár érte.

2014. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első 7 válaszoló nem is a telepátiáról írt, hanem a szimpla megérzésről.

Ha ráérzel, hogy e-mail jött, az csak megérzés, ez sokaknál működik. A telepátia viszont teljesen más. Valójában egyfajta beszélgetés, amit gondolatban tudsz lefolytatni egy másik személlyel.

Tehát beszélgetsz, csak nem nyitod ki a szád. A másik pedig megérti és válaszol is rá. Ez a telepátia.

Az 8. már jobban megközelítette.

2014. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a telepátia nagyon jól működik a gondolattal való fejlesztés is nagyon jól működik szóval igen létezik.
2015. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!