Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal meg lehet...

Agykontrollal meg lehet tanulni énekelni?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam agykontrollal mindent lehet.

Nincs zenei tehetségem, nem játszom hangszeren, nem tudok szolmizálni, semmi ritmusérzékem és énekhangom, igazi lehetetlen eset vagyok a zenét és éneket tekintve, ezért érdekel a dolog. 1-2 zeneszám erejéig meg tudok tanulni szépen énekelni - agykontrollal?

Hogy kell csinálni, hogy kezdjek hozzá?


2014. márc. 5. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

el ne hidd

Hajdúnak sem segített

2014. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Mutasson nekem valaki egyetlen embert, aki agykontrollal elért valamit! Blőd hülyeség az egész.
2014. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg lehet tanulni azzal is, bár anélkül könnyebb!
2014. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg! Én már énekeltem is az agyhullámaimmal. De csak az erre alkalmas vevőkészülékkel lehet hallani.
2014. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kicsit több komolyságot! :P :)

Belegondolva, Hajdútól lehet jobb vagyok :D

2014. márc. 6. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
olyan bárki lehet, már kapható hajdúsító zselé...
2014. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet. Először menj le alfába és utána kezd azt szugerálni: Elmegyek egy énektanárhoz és voilá! 1-2 év múlva tuti profi leszel. :D
2014. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tuti... Énektanár, sok gyakorlás, stúdióban éneklés - ott frankón kikeverik hamis hangokat és mehetek haknizni :D :D
2014. ápr. 21. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom én ;) De próbálkozhatsz Majkával meg Fluorral is, hogy még több rossz tanácsot adjak :D Friderikusz majd megmondja xd
2014. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Megjegyző válasza:

"Nincs hangod, használd az enyémet!" (URH)

Nekem nincs tehetségem pl. a baletthez, ezért nem is foglalkozom vele. Keresd, amiben jó vagy, oszt foglalkozz azzal.

2014. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!