Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok és démonok az álmomban?

Angyalok és démonok az álmomban?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve összevesztem egy sátánista lánnyal. Nem is összeveszés, hanem egyszerűen látta rajtam, hogy engem nem tud eltéríteni és érezte, hogy a saját "hite" is kockázatban van az én pozitív erőm miatt ezért dühöngve lerázott. Délegyházán lakik, körülbelül vágom, hogy milyen épületek vannak ott.


Nos a lényeg az, hogy én már rég elfelejtettem a sátánista lányt és egész éjjel egy másik lánnyal beszélgettem, majd amikor lefeküdtem aludni furcsa álmom volt.


A barátaim képében egy csapat kísért egy nagyon furcsa, alternatív, kicsit szürreális városon, ami túlépített viszont nagyon csendes kihalt volt. Olyasmi érzést keltett mint valami szanatórium kert az orvosi épületekkel.


Nos egyszer csak eltértem ettől az "idegenvezető" csapattól és egy hát pont délegyházára emlékeztető kis falusi sikátorba mentem, már szürkület volt, a nap nem sütött. A sikátorban egy furcsa lény "várt" rám. Nem csinált semmit csak nézett, nagyon furcsa, mély, csillogó fekete szemekkel, olyan volt, mintha ezek a szemek képesek lettek volna kiszívni a lelkem az emberi kíváncsiság törvényszerűségét kihasználva. Félelmetes volt, mintha ufót láttam volna.


A lényeges motívum az volt, hogy még időm sem volt megijedni ettől a lénytől, oldalról megfogta az egyik ilyen védő angyal, vagy szellem, vagy bárki a vállam, aki az egyik barátom képében volt, és miközben elrántott a sikátorból azt mondta, hogy "gyere el onnan!"


Visszatértem a csapathoz, de a "srác" nem volt ott, úgy gondolom talán harcolt a lénnyel, vagy visszatartotta, de ezt nem láttam konkrétan csak éreztem. Kérdeztem tőlük mi a fene volt ez, a válasz az volt, "hogy nem számít, csak az, hogy gyere el onnan" a téma le is volt zárva, a társasággal együtt folytatódott a különösen idilli álom. Egy vásárcsarnokban találtam magam a végén egyedül, olyan volt mint valami védett hely, egyébként különösen éles volt az álom, anyagszerű, megfogható, logikus. Mennyei fények sütöttek a csarnokban és mindenhol csillogó, színes gyümölcsöket láttam, minden tiszta volt, rendezett, mégis élettel teli. Valahol itt ért véget az álom, majd felébredtem. De folyton eszembejut a lény.

Valahogy így nézett ki, egy egész napot töltöttem az interneten mire hasonlót találtam, nem volt ennyire kivehetően állatszerű, de ilyesmi volt:

[link]


a szeme ilyen:

[link]


nem vágott gonosz arcot, csak nézett rám.


Hozzáértőtől kérdezem, hogy mi volt ez, és ez a találkozás+ védelem esetleg kirándulás az asztráltérben és talán támadás mire utalhat, milyen pozícióban lehetek a "felsőbb" világban? Miért kaptam védőket, és miért lehetett rám ennyire veszélyes ez a démon?



2012. aug. 16. 06:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Figyelj!Te szerintem tuti hogy emlékeztél a "sátánistára",csak nem foglalkoztál vele!Én az ilyen hitvilágból igazán csak kiléptem,mert elkezdtem más irányból is nézni a kereszténységet nem pedig úgy mint a papok beleverik az emberek fejébe!Ha kiindulunk abból hogy jézus élt,és ezt a hitet kezdte hírdetni,szerinted a zsidók miért akarták kiiktatni?Mert így az ő vallásuk pénztárcájából fogyott volna a pénz,és ezért iktatták ki.Az hogy feltámadt akárhogy nézzük baromság,mert 2 nap alatt már a hús romlásnak indul,a vér elalvadt stb..

A mennybe emelkedést mégis hogy gondolták?Az ember nem madár hogy repül!Ez is csak egy hülyeség!

Ezt olvasd el: [link]



Na a kérdésedhez azt fűzném,gondolom hiszel az ilyen "EZO TV-s mágikus energia,rontás"meg ilyenekben.Az ilyeneket ne hívd fel mert csak a pénzedet akarják!Az nekik energia átadás hogy eléget egy kis papírt?!Ha továbbra is ilyeneket álmodsz szerintem tudat alatt félsz ettől a "sátánistától".Szörnyek,vámpírok,zombik és még kitudja még mik nincsenek!Ismerek én is sátánistákat és semmi bajom velük!Ha elnézed a kiegészítőket,nem is lehet megállapítani hogy sátánista!Akivel találkozhattál az egy bolond vagy valami ilyesmi lehetett,mert a sátánisták senkit sem akarnak megtörni!Énvelem sosem próbálkoztak!Tehát ha nagyon félsz a z álom miadt menny el egy igazi Ezotériushoz!Nem TV-s átverősökhöz!

2012. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ki nyerte az apokaliptikus küzdelmet.
2012. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem nem tudnak megvezetni a sátánisták. Te sem, kedves első, de nem nyitok ebből vitát, és örülj, hogy nem töröltetem a hozzászólásodat.


Mindenki óvakodjon ezektől a kétszínű szörnyetegektől, állítólag az utolsó beavatás náluk az emberáldozat (emberölés) ezért van ennyi eltűnt személy.

2012. aug. 16. 10:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező látom álomvilágod határtalan.Én nem vagyok sátánista!Én csak azt mondom vannak olyan haverjaim!És nem csak egy szemszögből kéne nézni a tényeket!
2012. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Persze emberáldozat!Mindjárt 20 ember kell a beavatáshoz!Nem tudom ezeket honnan szeded,ennyi erővel a rómaiak,inkák sátánisták voltak mert volt emberáldozat!Ha utánaolvasnál,(nem kereszténység íratából!)tudnád ez hogy van!Bár én is csak a net és haveroktól tudok ezt azt!A kereszténység meg aki ellenük szegül,likvidálni kell!Isten akarata az első!Persze persze..
2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Első lépcső a keresztény és Isten ellenesség, az utolsó az emberáldozat. Na ennyit erről, beszólni meg nem akarok, mert kimoderálnak.
2012. aug. 16. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs emberáldozat!Nem tudom ezt honnan szeded!
2012. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Magyarországon évente több száz ember, ebből legalább 90 iskolás korú gyerek tűnik el átlagban nyomtalanul. Több mint valószínű, hogy nagy része ennek a sátánisták műve.


De én itt lezártam.

2012. aug. 16. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nekem különösen sok érdekes,összefüggő, visszatérő álmaim voltak, de 1 álmom túl tett, az összes eddigi álmomon! Egy angyalról álmodtam, többször is, a neve "Azrael" !

Ha érdekel a történet az álmomról, szólj, és privátban,megírom!

2012. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszadó vagyok! Istennek nincsenek ellenségei, csak olyan létezik, aki megtagadja létét. :)
2012. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!