Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vagyont sikerült szereznie...

Vagyont sikerült szereznie valamelyikőtöknek a vonzás törvényét alkalmazva?

Figyelt kérdés
Rengetegen fölteszik a kérdést, hogy "nálad bevált-e a vonzás törvénye?", és rengetegen válaszolják, hogy "igen, mert arra gondoltam, hogy 5-öst kapok, és tényleg 5-öst kaptam", de az ilyen szintű "sikerélmények" engem nem érdekelnek, nevetségesek. Ehhez nem kell vonzás törvénye. Arra vagyok kíváncsi, hogy valakinek gyökeresen megváltoztatta-e az életét, meg tudott-e gazdagodni. És ne írja senki, hogy neki nem fontos a pénz, ezért csak Jucit akarta bevonzani, mert körberöhögöm. Akik ilyesmikkel villognak, azok mind csak cáfolják a vonzás törvényét.

2014. febr. 12. 22:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a pénz nem számít. Én csak Jucit akartam bevonzani. De nem sikerült.
2014. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
Mégis hogyan képzeled ezt? Egy hatalmas mágnessel egy csomó pénzt bevonzol vagy mi???
2014. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
93%
Igen. A volt feleségem bevonzotta a pénzemet. :)
2014. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Fuuton ***** válasza:
74%

Szerintem ti valamit félreértettetek ezzel kapcsolatban.

Azt hiszitek, hogy csak rá gondoltok, és akkor megvan?

Nevetséges, felejtsétek is el rögtön, hogyha így gondoltátok

2014. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
4-es, kérlek, fejtsd ki, miként működik. Illetve hogy te mi mindent értél el.
2014. febr. 14. 10:16
 6/40 anonim ***** válasza:
58%
Létezik a vonzás törvénye, de én úgy vettem észre, hogy mindenki elhiszi, hogy ha ezt alkalmazza, akkor rögtön megnyeri az 5-ös lottót, vagy más ehhez hasonlót. De ez nem mindig így működik,és ettől az ember egy idő után kiábrándulhat ezekből a dolgokból, mivel nincs sejtése arról, hogy lehet, hogy egy tudattaalti
2014. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
6-os, mind szép, amit írsz, illetve írni szándékoztál, de a kérdés nem ez volt. Hanem hogy komoly értéket sikerült-e bevonzanod. Nem sikerült. Te is csak hétköznapi dolgokra fogod rá, hogy vonzás törvénye. Mi a bizonyítékod?
2014. febr. 14. 14:16
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Igen fél év alatt anyagi független lettem es folyamatosan fejlödök tehermentesen is. De őnfejlödni kellet ehez, a vonzás csak egy módszer de ha megenged magadnak hogy tovább fejlődj, megismerd önmagad akkor nincs lehetetlen es határ.
2014. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
80%

Tudom,hogy a kamaszkorra jellemző a nagyotmondás.De rosszul teszitek ha egymást félreinformáljátok.

Robinzon,vagy más,lakatlan szigetre jutott ember de szivesen bevonzott volna egy hajót,hogy hamar megszünjön keserve.

2014. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem is jön hajó ha arra koncentrál ,hogy nem jön... és elhiszi hogy külső körülményktől függ az élete. Az irigy és agymosott birka átlag azért szív sokszor mert a negatívitasra koncentrál es azt veszi ténynek amit a környezetől, politikusoktól, tv ből, társadalomtól. Szóval minden hülyeségre hallgat az àtlag csak saját belsőjére nem es aztán csodálkoznak ha szívnak... A hajó meg azoknak jön akik leszarják a negatív világot , nem figyelnek a tv re s polotikusokra leszarják mit tanultak a suliban , nem hangoztatják a tömeg diktafont "tudást "Hanem a saját útjukat járják pozitívan a belsőjükkel, a belső igazsagukkal és igy megélik az álmaikat is és nem a megvezetett csorbát követik akiknek többségének fogalma sincs a valóságról és a boldogsagról mivel nem a sajat tudatukat hasznalják sokan csak azt követik és mondjak amit a környezetüktől és a tv ből "tudnak" és ezzel lehúzzák magukat és másokat is úgy hogy sokszor tudatosan nem is tudjak mennyire ártok lehetnek. Ezért van az , hogy az átlag másban latja a hibát , közbe nem veszi észre sajat magát. Mindenki manifesztál a maga módján tudatosan vagy nem tudatosan is, mindenkire hatasal van a vonzás törvénye
2014. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!