Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Képek előhívása hipnózissal?

Képek előhívása hipnózissal?

Figyelt kérdés

Esetleg képek, emlékek előző életből?

Hogy működik ez?

Az önhipnózis már megy, de nem tudom, hogy a fentieket hogyan kell. Valaki segítene?

NEM KELL ÉRTELMETLEN VÁLASZ.



#önhipnózis #képek előhívása
2014. márc. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt megtapasztaltam, de nem egyedül. Ehhez egy hozzáértő személy segített hozzá engem és pontosan láttam hogy néztem ki, milyen korban történt és mit csináltam. Kristálytisztán megmarad, ez nem olyan mint egy álom, hanem teljesen valóságos. Látod a ruhádat a hajadat az arcodat és hogy mi van a lábadon. Láthatsz egy folyót, látod a napfényt és látod az embereket is.
2014. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol csinálnak ilyent? Kb mennyiért?
2014. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy kollégám ismerősénél volt, pontosan 12 éve. Ő egy szerény körülmények között élő idősebb hölgy volt, spirituális tanító. Ő semmit nem kért és nem fogadott el ezért, nem csak tőlem senkitől, annyival tudtam csak viszonozni hogy lenyírtam a füvet a kertjében.


Azt gondolom hogy az igaz spirituális ember nem vár el semmit, mert pontosan tisztában van azzal hogy más forrásból bőven visszakapja ha elvárások nélkül segít valakin. Az ilyen ember boldog :)

2014. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ez tényleg érdekes. Ritka az ilyen jó ember.:)

2014. márc. 30. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Döntsd el hogy mit akarsz. Mire kell.


Egy reg. hipnózis ára 25000 - 30000 HUF


vannak sokkal kíméletesebb terápiás eljárások is.


Minden problémád itt és most van. De ha kerülő utat akarsz tenni akkor sem kell a fogamtatásodnál hátrébb menni. Az előző élet meg veszélyes játék. nagyon nem kéne...

2014. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hipnozosnak semmi koze az ezoterikahoz. Annal inkabb a pszichologiahoz. Marton Ildiko vagy Victor 10000-18000 ft-ért csinálna. Hozzáértő, orvosok.
2014. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!