Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet beállítani az...

Hogyan lehet beállítani az agyunkat arra, hogy mikor keljünk fel? Meg lehet tanulni otthon, vagy muszáj tanfolyamra menni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig mindig egy időpontra állítsd az ébresztődet. Egy idő után már az ébresztés előtt egy-két perccel fogsz felkelni, mert a biológiai órád jelezni fog. Semmi köze az agykontrollhoz.
2014. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lefekvéskor egyszerűen elismétlem magamban párszor, hogy reggel x időpontban frissen és üdén felkelek. Ezt természetesen teljes mértékben hiszem, hogy így fog történni ebben a tudatban alszom el. Eddig minden esetben felkeltem. Általában havonta egy-két alkalommal alkalmazom és a normális kelési idő előtt kell kelnem 2 órával. A többi időben pedig valóban a "biológiai órám" működik vagyis már hozzászoktam, hogy akkor kelek. Bár ha jobban belegondolsz ez is agykontroll, mert a tudatod tudja, hogy mikor kell kelned. Hétvégén tovább alhatok, így sosem kelek fel akkor, mikor hétközben. Ha a "biológia óra" működne felkelnék, hiszen ahhoz szoktam hozzá.
2014. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a tudatom tudja, hanem az ösztöneim. Kérlek, ne írj le ilyen mélyésges ostobaságot. A biológiai óra inkább okosóra, mint egy egyszerű analóg óra. Tudja, hogy melyik nap mikor kelsz fel, és ahhoz alkalmazkodik. Ahogy az időzónák szerint "bekalibrálja" magát, úgy az időpontokat is "felismeri".
2014. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem mélységes ostobaság valami csak azért, mert nem érted.
2014. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el kérlek a cáfolatom, és arra válaszolj. Köszönöm.
2014. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van aki ösztönösen él, van aki tudatosan :

Gyerekkorban kirándulás alkalmával sosem kellett ébreszteni :)

2014. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam cáfolatot. A véleményedet látom, ami nem egyezik az enyémmel. Cáfolat akkor lenne ha bizonyíték is lenne mögötte.

Szerintem ösztönös akkor lenne ha minden reggel 6-kor csörögne az óra, s egy idő után óra nélkül is felkelnél.

Én azt írtam akkor kelek fel, amikor akarok. Hétköznap megszoktam a 6 órai kelést, így akkor, ez lehet akár ösztönös is. De ha holnap 5:00-kor szeretnék felkelni, akkor a tudatom segítségével fel tudok kelni. Ez tudatos.

Hétvégente 8-kor kelek, mert tudom, hogy alhatok. Szerinted ez ösztön, szerintem ez tudat.

2014. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

holnap 4-kor kelés, holnap 4-kor kelés


ez mindig bejön :D

2014. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!