Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok valamilyen tanfolyamra,...

Jártok valamilyen tanfolyamra, vagy tanultok valamit amíg otthon vagytok a babával?

Figyelt kérdés
Első lányom mellett fejeztem be az egyetemet, a második 8 hós, és nagyon gondolkodom, hogy belevágok egy tanfolyamba.
2011. aug. 10. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nem, se időm,se energiám nem lett volna rá. Nem volt "rossz2 picinek, tehát nem volt nagyon hasfájós és sírós. De ha fent volt, akkor inkább vele foglalkoztam. Ha aludt akkor meg vagy pihentem vele, na meg ott volt a házimunka is. Segítségem meg nem volt, most sincs. Már bölcsis 2 éves korától én meg dolgozom.
2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én szebtembertol angol suliba fogok járni, kislányom még csak egy éves és orokmozgo, fogalmam snincs mikor lesz idom tanulni, de úgy gondolom késobb még kevesebb idom lesz rá, hisz akkor már dolgozni is kell és amellett épp úgy mindennel fog kelleni foglalkozni mint eddig.
2011. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!