Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Találkozás összehozása agykont...

Találkozás összehozása agykontrollal lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy nagyon jó barátom aki iránt többet érzek tudom, hogy harmadik felet nem lehet befolyásolni, hogy többet érezzen irántam és nem is szeretném ha nem magától jön akkor nincs értelme már az egésznek... a kérdésem a következő: ha én azt szeretném, hogy mondjuk egy baráti találkára elhívjon? minden hátsó szándék nélkül persze azt, hogy tudom elérni mert én nem szeretném mindig hívogatni és elijeszteni sem :) élőben pedig ha úgyvan már kezembe tudnám venni a dolgokat :) szerintetek milyen technikát alkalmazzak? köszönöm szépen előre is a válaszokat



2014. ápr. 20. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hívd el randira jövő héten.
2014. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze. A vágyott jót, be tudod vonzani, csak pozitív gondolatokkal tudod ezt elérni, szerintem menni fog :) Nekem a párom boszorkány és valahol én is örököltem, művelem ezt a mesterséget és konkrétan évekkel ezelőtt megidézett engem, pontosan leírta a tulajdonságaimat, kinézetemet, koromat, számára az ideális partnert és minden stimmel :D

Viszont egy konkrét személyt nem ajánlok, hogy bármilyen módon is megpróbálj magadhoz kötni. Veszélyes és nem várt következményekkel jár! Szerelmi kötést, varázslatot nem is csinálnék semmi pénzért, felér egy átokkal...

azzal viszont, hogy közös programot csinálsz, hogy jobban megismerhessen, semmi gond nincs :)

2014. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Megjegyző válasza:
58%
Most akarod azt a kapcsolatot, vagy nem? Ezt döntsd el, és ha igen, hívd fel! Neked nem az agykontrollra van szükséged! Körülményeskedni agykontroll alkalmazásánál (hogy ne legyek lehitetlenezve, azért jegyzem meg) sem célravezető! Vagy tudod mit akarsz pontosan, vagy nem! Az elképzelésed enyhén szólva homályos: 'mondjuk egy baráti találkára meghívjon'.
2014. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Megjegyző válasza:
Hé,aki a boszorkány barátodról írsz! Hülyéskedsz, vagy szimplán nem vagy normális?
2014. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert is nem vagyok normalis? Szerintem az olyan lelkiszegeny ember a nem normalis, aki ilyen minositesekkel dobalozik ismeretlenul, raadasul egy olyan embernek, aki normalist valaszt adott a kerdesere. De ha ezt nem is nezzuk, a te logikad szerint sem vagy normalis, mert hiszel az ilyenekben...
2014. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!