Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segített már valakinek króniku...

Segített már valakinek krónikus fülzúgásban az agykontroll? Legyen szives írja le a tapasztalatát.

Figyelt kérdés
Nem végeztem el a tanfolyamot de nagyon érdekelt mindig az agykontroll nekem 5 éve tartó fülzúgásom van nem tudják mitől,valamit nem akarok meghallani?De mit?Milyen technikákat javasoltok?
2014. ápr. 30. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a tanfolyamra, én próbáltam alfába lemenni már sokszor a könyv alapján, de nem sikerült, ott viszont megtanulhatod a technikákat, és szerintem sikerülhet a fülzúgásodat is elmulasztani, ebben segíthet a tanfolyamvezető is.
2014. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne!A közelemben sajnos csak év végén lesz tanfolyam.Ha esetleg van valakinek ilyen pozitív tapasztalat vagy ismerősének szívesen olvasom!
2014. ápr. 30. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg az agykontroll című könyvet, hátha az alapján is el tudod sajátítani a technikákat.
2014. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt ajánlanám inkább fordulj Isten felé,mert Jézus Krisztus a legnagyobb gyógyító.

LEHET PONT EZT NEM AKAROD MEGHALLANI.

Az agykontról helyes alkalmazása igazából a kiüresítés a gondolatoktól.A helyes meditáció gyakorlása,amihez kérhetjük az áldását.Hogy az Isten szólni tudjon a szívünkön keresztül,és érzéseken át vezet bennünket.


Mert majdnem minden betegség lelki eredetű,az eredendő bűn miatt.Amit csak a megváltó kegyelem tud gyógyítani,ha nem is a testet,de a lélek mindenképp gyógyul,az Isten megismerése által.Ha ajánlhatom olvasgasd a Bibliát,nem kell értelmezni,és érteni sem,csak olvasd a szíveddel,jó rezgés emelő.

És halgass szép zenét,amit a pillanatnyi lelki álapotod kiván.:)

2014. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi átgondolom amit írtál,most is hívő vagyok a magam módján hiszem ,hogy van Isten és semmi nem történik véletlenül.

Van AK.könyvem kölcsön kaptam de ott a gyakorlatokhoz valami hanganyagot említ.Szoktam hallgatni időnként az alapgyakorlatot ott Domján elmondja,hogy lehet lemenni a szintekre ,közben programozhatok is vagy menjek le 1-es szintre és ott programozzak?Ebben szeretnék segítséget kérni.Mit programozzak pontosan ha a fülzúgást szeretném megszüntetni?Mert ugye az sem mindegy hogyan fogalmaz az ember.Miómám is van ami elég nagy műtét előtt kaptam egy elég erős hormon gyógyszert 3 napja szedem azóta mintha hangosabban zúgna lehet a gyógyszertől vagy csak beképzelem már annyira rágörcsöltem a mellékhatásokra?

A míoma miatt is jó lenne programoznom hátha tudom csökkenteni a méretét és akkor nem kellene kivenni a méhemet esetleg,ahhoz még fiatal vagyok:(

2014. máj. 1. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az ember ne programozzon semmit,azt bizza az Istenre,mert nem véletlenül van az ami van.

Ha nagyobb bajunk van akkor természetesen mennyünk orvoshoz,mert az orvos is,Isten eszköze.Én imádkozom,hogy az Isten bocsássa meg bűneimet,mert bizony bűnösök vagyunk,ha nem is tudatosul bennünk,de jó azt elhinni,és bűnbocsánatot kérni,és vezetést Jézus Krisztus által.


Sokan ezt nem tudják elfogadni,ezért minden féle praktikákhoz folyamodnak,és sok esetben a tünetet ugyan el lehet tüntetni,de a lélek nem gyógyul.Ha nincs felismerés,amiért az a betegség kialakult.

Ezért a legjobb ha elfogadjuk,illetve az elfogadásért imádkozunk.És megkapjuk az erőt hozzá,és hagyjuk,hogy a kegyelem gyógyítson.

Mert olyan az mikor a fuldokló magát akarja kihúzni a vízből,magunkat nem tudjuk megmenteni,csak az Isten kegyelme ha minden bajukban Ő-hozzá fordulunk.


Én nem forszíroznám ezt az agykontrólt,mert nem vezet sehova,inkább csak a gondolatoktól való kiüresedés,meditáció az ami segít,mert el-óldódást nyerhetünk téves irányúltságunktól.(A rossz szokásoktól beidegződésektől,korlátainktól félelmeinktől).

És helyette akkor kaphatunk Szentlelket,vagyis Tiszta ÉLETERŐT.Ami gyógyítja a lelket szellemet,talán a testet is.És más megvilágításban láthatjuk a dolgokat,a velünk történteket. Vagyis a betegség lehet egy ébresztő is,hogy rossz úton járunk.Az Isten tudja.:)

2014. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez oké lehet,hogy valami ébresztő ez de akkor én honnan tudjam hogy mit kell tennem hogy megszabaduljak tőle?Én nem hiszem,hogy azért vagyok itt hogy ettől szenvedjek.
2014. máj. 1. 17:22
 8/12 Megjegyző válasza:
Szerintem nem sok olyan embert találsz, aki agykontrollra fülzúgás miatt ment el, ergo: fölösleges volt a kérdés. Ha megerősítést szeretnél, kérdezd meg a haverokat. Ne lepődj meg, ha sokan körberöhögnek. Ha meg te magad sem tudod jó-e neked az agykontroll, akkor meg végképp nem értem a kérdést. Amit viszont én válaszolnék: Istenhívők és agykontrollosok közt is vannak vallásos téveszmések. "A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve!"
2014. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem sok olyan ember van de biztos akad ugyanis egyre több fülzúgós ember van.Tanácsot kértem csupán és mivel még nem próbáltam ki az agykontrollt normál körülmények között ezért honnan is tudhatnám hogy jó-e nekem???Kedves előző válaszoló.Szerintem mindenki úgy megy el a tanfolyamra,hogy nem tudja jó-e lesz neki csak hisz benne és bízik.Ezért próbálják meg,tapasztalatot csak utána fognak szerezni.

Köszi a hasznos választ némi gúnyt véltem benne felfedezni de mindegy,azért köszi a semmit.

2014. máj. 1. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
igen segített már valakinek az agykontroll fülzúgás elmulasztásában. Mind kitartó volt.
2014. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!