Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Spirits of Eridu követői?

Spirits of Eridu követői?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék olyan emberekkel ismerkedni akik spirituális sátánizmussal foglalkoznak :)



2014. máj. 16. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 2 évvel ezelőtt kezdtem el foglalkozni vele,azok után hogy egész életemben érdekelt az okkult,1 meditáció során sikerült elindítanom a kundalini kígyómat,de mikorra elérte a szívcsakrámat már olyan szinten tűzforró energia égette a gerincem,meg olyan érzés lett úrrá rajtam hogy ha nem hagyom abba akkor meghalhatok kb,oltás volt.De persze az én hibám volt,hogy ráparáztam.Ez volt az első ilyen élményem,azóta már entheogén növények,gombák,DMT segítségével többször kinyitottam a 3.szemem,szívcsakrám,stb,de sajnos tiszta meditációtól nem sikerült még csak egyszer-kétszer ilyen transzállapotba kerülnöm.Viszont a növények(elsősorban LSA tartalmú magok,pl Hawaii Bébi Farózsa,és Ayahuasca koktélok,meszkalin tartalmú kaktuszok)ill. gombák segítségével nagyon komoly spirituális élményben lehet részed,ne félj ezektől,nem szintetikus szarokról van szó hanem természetes istenadta GYÓGYSZEREKRŐL!Meggyógyítják az eltévedt ember lelkét és elméjét,nem lehet túladagolni őket és nem okoznak fizikai függőséget.Én 2-3 hetente tartok általában ilyen rituálét saját magamnak amikor egyedül vagyok és nem kell senki és semmi másra koncentrálnom.Minél többet tanulsz ezekről a dolgokról annál kissebb valószínűséggel fogod leoltani magad és beparázni.

Amúgy maga az ideológia érdekes megközelítés,de az azóta eltelt 2 évben még sokkal mélyebbreszántó tapasztalatokat szereztem,rengeteg könyvet olvastam,tanulmányokat,előadásokat néztem angol nyelven főleg,mivel sajnos magyarul nagyon kevés elérhető és ténylegesen spirituális megvilágosodásra használható anyag van.Ha tudsz esetleg jól angolul akkor ajánlhatok pár könyvet illetve videót.

Ami a Spirits of Eridu-féle témát illeti,szerintem nyugodtan olvasgasd végig,töltsd le és mentsd el az írásaikat mert van benne sok hasznos dolog,de idővel rá fogsz jönni ahogy egyre több tapasztalatot szerzel,hogy valójában-bár sok igazságot tartalmaz-alapvetően téves a megközelítése az emberiség igazi eredetének,és nagyon sok a félreértelmezés,elsősorban a mitológiából levezetett rész.Az asztroteológiai megközelítésben már több az igazság,bár az ahogyan a Szaturnuszt kezeli,aki a legfontosabb égitest az egész naprendszerben,az pont arra utal,hogy ez az ideológia minden,csak nem a klasszikus értelembe vett Sátánizmus.Ugyanis a sátánizmus alfája és omegája a Szaturnuszhoz,és az ő holdjait uraló Archon entitásokhoz,vagyis démonokhoz való viszony.Ez a spirituális sátánizmus ideológia pedig mivel a Szaturnuszt az abszolút ellenségként kezeli,ezért inkább egyfajta pozitív exoterikus(hangsúly az X-en) irányzatként aposztrofálja magát.A zsidókhoz való ellenséges viszony,és a náci okkult tanulmányozása részükről pedig tele van ellentmondásokkal.A világot uraló zsidó elitnek is az elitje évezredek óta a Szaturnuszt tiszteli,de nem csak ők hanem valójban mind3 nagy világvallás.Viszont a Thule társaság is a fekete napot-ami a Szaturnusz-helyezte a középpontba.Hosszú történet,de a lényeg hogy a náci okkult is ennek a bolygónak az energiáit használta fel.

Olyan dolgokat tudtam meg az évek alatt ami a legtöbb embernek,még az ezoterikával foglalkozók között is túl sok lenne,mert az igazság a múltunkról annyira elképzelhetetlenül abszurd,grandiózus elmélet hogy legtöbben kapásból elutasítanák.Ha azt hitted hogy a Spirits of Eridunál rájöttél valami igazságra,akkor megsúgom hogy még épp hogy csak elkezdted kaparni a felszínt.Tervezem amúgy hogy a jövőben lefordítok pár könyvet angolról magyarra,mert ebben az országban hihetetlen nagy spirituális sötétség és tudatlanság uralkodik,borzasztó hogy az emberek mennyire nem tudnak semmit.Sok a jószándékú ember de sajnos 1000 évnyi intenzív katolikus agymosást nehéz elfelejteni.Addig amíg egyesek nem emelkednek felül a múlt téves eszméin itt nem lesz semmiféle spirituális felemelkedés.

Amennyiben érdekelne hogy mi az amit megtudtam a múltunkról,de nem tudsz olyan jól angolul hogy magad elolvasd ezt a sok könyvet,vázlatszerűen elmondhatom úgy zanzásítva,privátban.

2014. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végre egy jó hozzászólás a témában. Gratulálok!
2014. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az első válaszoló írjon privátban, ha kérhetem, mert valamilyen csoda folytán letiltották.

"Amennyiben érdekelne hogy mi az amit megtudtam a múltunkról,de nem tudsz olyan jól angolul hogy magad elolvasd ezt a sok könyvet,vázlatszerűen elmondhatom úgy zanzásítva,privátban."


erről

2015. szept. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak az a saját hibája, hogy megrekedt az energiája a szivcsakrájánál. Abban a tudatállapotban minden karma és tudás összegyülik, és itéletet mondanak, és kellő tudás hiányában beparázik az illető és visszaforditja :( hát sajnos ez van. Csak sajnálni tudom, meg a fanatizmusát is.

Egyébként ha minden rendben van, a kundalini magától elindul és végigmegy pár nap alatt, az érzést el lehet viselni, utána meg mindenkitudja, megváltozik minden, új fokozatra léptél. Ha beteljesitetted az adott fokozat karmáját (amiben sosem tudod hol tartasz) akkor valami kinyilik, csodás meggyőződés, az új dolog felfedezése inditja el magától.

Nem kell kemény drogot használni (fűt maximum, de az igazi erő józanul is elöjön, csak ritkábban), nem kell spirituális sátánistának lenni (mert önzésen alapul), nem kell rengeteg könyvet olvasni sem.

Az út tényleg önmagadba van, és arról szól hogy hogyan használd újonnan szerzett képességeidet és az erőt, de azért hogy segits vele, mert az neked is "tiszta" örömöt okoz. Hogyan kezeld az ottani világot. Vezetnek mindenben, mert megérdemled, és nem tévedsz el, nem árt meg neked az egész. Ráadásul igy a legtisztább, legszebb de igy a legkisebb is. Viszont ott van mindig és egészséges is maradsz. Könyvek helyett olvass szentirásokat minden vallásból, megfelelő tudással egy sorából több infó kinyerhető mint egy egész könyvből.

Ja és ne feledd, a tiszta meditáció csak az nagy első fok legvégén sikerül (amibe az emberek 99%-a még benne van), ebben érzel erőt, fényt, szépséget, boldogságot, kapcsolatot... szal azonnal felismered, és az aurádban mások is érezni fogják. úgyhogy igyekezz, tegyél érte, mert nem olcsó. Az első fok a legnagyobb és legnehezebb.

2015. dec. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet az utolsó üzenet utolsó sorai üzenet nekem, mert régóta nem megy még a meditálás sem, belustultam, és semmit nem kezdek magammal...
2016. jan. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!