Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of eridu valóban igaz?

Spirits of eridu valóban igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok rábukkantam erre az oldalra .. nagyon elkezdett érdekelni:) nagyon sok igazságot látok amely az egyház ellen vall...illetve a többi vallás ellen engem tulajdonképpen a mágia része érdekelne kérdésem a spirituális sátánistához szól hogy valóban működnek e az ott leírtak :) a különféle mágiák, aura stb :)

2013. júl. 13. 19:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Talán link mire gondolsz, valami?
2013. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
igen müködnek, de nem az egyházellenességről szól
2013. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
58%

Hát, én pont tudom, hogy miről beszélsz, de nem vagyok benne biztos, hogy annyira jó ötlet. Persze szépek és jók azok a dolgok amiket leírnak, meg logikusnak tűnnek azok is, amiket az egyházról említenek; de nem tudom.


Vannak hasonló spirituálisabb beállítottságú vallások, szervezetek, ahol nem kell "sátánt" imádni. Kicsit bevallom, hogy egoistának tűnik az alapján, amit állítólag ő maga mond.


Mágia pedig szintén van sátántól függetlenül. Nem kell hozzá senkit imádni.

2013. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
előző, itt sem kell Sátánt imádni, csak hozzá csatlakozol és kapsz plusz segitséget ha kell, nem kell minden gyakorlatnál a támadásokat kerülni
2013. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem így jött le az alapján, amit ő állított. Sőt, ha jól tudom "harcolni" is kell az oldalán. Bár nem foglalkoztam sokáig a témával, csak néhány hónapig.
2013. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
és akik így ebbe a közegbe tartoznak ( engem is nagyon érdekel ez amúgy)most hozzátok szólna a kérdésem: hogy kezdtetek el hinni Sátánban? meg is jelent már nektek? mert láttam olyanokat hogy valaki látta meg ilyesmi
2013. júl. 13. 21:16
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlati mágia terén az összegyűjtött és lefordított anyag messze túlmutat annál, amit máshol találni véltem. Ami a szellemiségét illeti nem tudom miért okozna a Sátánnal járni, hiszen ez valóban lökést ad az embernek és gondoljunk bele milyen a köztudatban élő kép róla. Egy közellenség, aki velejéig rossz, holott a Jehova nevezetű istenke sokkal nagyobb mocskosságokat művelt (egyiptomi elsőszülöttek, Szodoma Gomorra...gondolom voltak ott is gyerekek, Özönvíz, háborúk.). Jézust felmagasztalták, akkor miért ne lehetne,hogy a Sátánt pedig teljes mértékben eltorzították??

Hadakozni kell??? Nos igen, de ez spirituális hadviselés, nem fizikai módon működik. Persze ez fura lehet azoknak, akiknek azt tanították, hogy fordítsd oda a másik orcád is, ha megütnek, de hát milyen idióta ember az ilyen?? Ha sérelem ér igen is torold meg, ha elnyomnak igen is tőrj ki, nem kell senkinek se tűrni a vallási, illetve egyéb elnyomást, ha a Sátánnal jár és kölcsönösen jó kapcsolatot alakítanak ki.

2013. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Minden szava igaz. Én régóta foglalkozom spiritualitással, nagyon sok irányzatot végigjártam, és a Sátánizmushoz vezetett az út. Ennél hatékonyabb meditációkat, mágiákat stb. amit a Sátánizmus ad, valóban nem találni sehol máshol.

Viszont több időbe telik mire megérted az ott leírtakat, és összeáll a kép.

Nekem ez 1 évet vett igénybe, de még sok meditációnak/mágiának a "mechanizmusát" most sem értem teljesen. De viszonylag gyorsan fejlődik mindenki.


-Sátán nagyon ritka esetben jelenik meg, Ő nagyon elfoglalt, de életünket hátulról irányítja. Vannak ún. Őrződémonok, akik valójában Istenek, legtöbbjük egyiptomi Isten (pl. Thoth), és ezek gyakrabban segítenek nekünk, de csak akkor tudjuk látni/hallani/érezni őket, ha nyitva vannak az asztrális érzékszerveink, ami meditáció útján érhető el.

2013. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
63%

3-as hozzaszolónak:


Sátánt Istenként ismerjük el, de hívhatjuk Enkinek, Melek Taus-nak, Dionüszosznak vagy Shivának is, és még folytatódhat a lista. Tehát minden kultúrában jelen volt, és imádták Őt különböző módokon.


Igen, valóban van sokféle spirituális irányzat, de ezeket mind eltorzították. Pl. a régen a buddhizmus gyakorlatilag megegyezett a Sátánizmussal, ám a buddhizmus mai formája már nem tartalmaz semmi eredetit.


A Sátánisták céljai köze tartozik a kundalini-kigyó felemelése, és ez csak akkor érhető el, ha teljes mértékben Sátáné vagy, mert Ő adta nekünk a kundalinit, és ő "vezeti".


Szerintem az elég meggyőző érv Sátán mellet, hogy a kundalini yogában a következő mantrákat használják: Sat Nam; Sa Ta Na Ma. Ez nem furcsa?

2013. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) nos tegnap elszántam rá magam hogy beavatom magam de még olvasgatom az eridut :) de közel állok hozzá :) tetszik az az igazság és értelem amelyet leírnak benne :)
2013. júl. 14. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!