Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of Eridu mágia része...

Spirits of Eridu mágia része valós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben olvasgattam ezt az oldalt, nagyon megtetszett. Lehet sokan szkeptikusok vagytok, engem ez nem zavar mivel mindenki maga dönti el miben hisz miben nem engem érdekel a téma:) a mágia rész különösen meditációs gyakorlatok ..szerintetek működnek?



2014. máj. 4. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Működnek. ;)
2014. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
írtam privit :)
2014. máj. 4. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez valami anime?
2014. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nézz utánna google-n :)
2014. máj. 4. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Spirits of Eridu = Spirituális Uff Erdő

Bácsi Hagy kédezem máá meg pontosan mit takar a Spirituális Uff Erdő vamiféle trollok lakják, vagy netán orkok? én bevallom még nem hallottam arról az oldalról az pedig miféle kérdés, hogy állítasz vamit és nekem vagy bárkinek kéne utánajárni a kérdésednek tudom viccesen hangzik, de nem kéne előbb alá támasztani a kérdést vagy egyáltalán miféle kérdésre kéne válaszolni valamivel?

2014. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Megnéztem. Tényleg egy anime.
2014. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom te hogy vagy vele de én amig meg nem tapasztalok valamit addig nem hiszem el. Bár mindenki igy tenne!

Szkeptikus voltam egyébként a meditációkkal és a mágiával kapcsolatban de mióta volt/vannak tapasztalataim kézzel fogható valóságosan érezhető és valóban megvalósuló dolgok azóta tudom hogy van.

Szóval ne higyj el mindent, csak ami bevállik

2014. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és megtudod :)
2014. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Eriduról csináltad a gyakorlatokat?
2014. máj. 5. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:

>mágia

>valós


Válassz egyet.


A meditáció nem mágia. Az működhet, amíg nincs belekeverve valami misztikus badarság.

2014. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!