Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van aki hisz a vonzás törvényé...

Van aki hisz a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok. Akár jó, akár rossz. akit érdekel privátban leírom én mit szeretnék bevonzani. Aki ebben otthon van, annak megköszönném ha segítene:)

2014. jún. 7. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ezotéria, áltudományosság és minden sületlenség. Ezekből az összetevőkből próbálták megalkotni az embereket tökéletesen megvezethető új "vallást", amiből profitálhatnak. De Kókler professzor véletlenül a kotyvalékba kevert még egy alkotó elemet: az emberi ostobaságot! Így született meg a vonzás törvénye!
2014. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a Newton által leírt univerzális gravitációs kölcsönhatásra gondolsz...


A vonzás is csak egy újabb szó a semmire. Normális emberek csak a "hozzállás" fogalmát használják, mert az pontosan leírja a dolgokat.

2014. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

alkalmazom minden nap, mint sok ember, akár tudatlanul is.

privit ne írj mert ez egy anonym oldal, de ha gondolod írd ki ide.

úgy sem tudjuk ki vagy.

2014. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Inkább azt írom ,hogy bár ne gyakorolnám,de mindig ki kell nyitnom a szám ,nő vagyok.
2014. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy a Vonzás törvényében hiszel e vagy sem egyszerűen van, ez olyan mint a gravitáció mindenkire hat mindenhol.

Egyébként a qvantum fizikai is alátámasztja ezt......

2014. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként a qvantum fizikai is alátámasztja ezt......"


Alátámasztáson azt az áltudományos maszlagot érted, amit a Vonzás törvényének hirdetői kitaláltak?

2014. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En mar tobbszor is bevonzottam dolgokat. Nyertem tombolat, es sokszor volt, hogy gondoltam valakire, es 1-2 napon belul lattam/talalkoztam vele.
2014. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. Nekem sokszor segít. De van amikor annyira felek a rossztol, h sokat gondolok rá és azért az jon be.
2014. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!