Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll lényegében ez?...

Az agykontroll lényegében ez? (lent)

Figyelt kérdés
Lényegében csak annyi, hogy elhiszed valamiről, amit el akarsz érni, hogy elérheted? Meg olyan, hogy mondogatod, magadban azt, amit el akarsz érni?
2014. júl. 2. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez. Ha hiszel valamiben, az sokat számít.
2014. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen. Persze tenni is kell érte, de ha hiszel benne és teszel is érte sikerülni fog


minden negatív dolgot zárj ki magadból, ne gondolj negatív dolgokra a célod meg valosításával kapcsolatba (nem fog sikerülni, meg mivan ha nem sikerül) ezekre ne gondolj


ez az dolog ugyan úgy érvényes pl a dohányzáskor való leszokásról is, ha leakar valaki szokni lefog, de ha kicsit is benne van hogy mégse, akkor nem sikerül mert úgyis rágyújt


de érdemes hasznosítani az élet minden területén

2014. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, így a lényege ennyi, amit leírtál. Lényege, amit felettem is írtak, hogy zárd ki a negatív dolgokat. Ne kételkedj. érezd át, hogy már megvan, amit szeretnél. Érezz hálát iránta. Persze igen, tenni is kell érte, de szinte minden megoldás az öledbe hullik. Az én példám: Szerettem volna a jogsit megcsinálni, de egy fillérem nem volt, sem munkám, stb. Elképzeltem, ahogy a kezemben fogom a kis rózsaszín plasztikkártyát. kb másfél hónapra rá egy ismerősöm hívott, hogy oktató lett, a vizsgadíjakért meg tudom nála csinálni a jogsit... :D
2014. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok


csinálhatsz olyat is hogy a céljaidat felírod 1-1 lapra és felrakod egy olyan helyre amit minden nap látsz. és amikor ránézel ösztönzésként hat rád

2014. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agykontroll az az amikor felnyitják a koponyádat és egy előre meghatározott helyre bedugnak egy elektródát az agyadba és az elektromos feszültség ingerel zónát aminek a hatására hormonok és neurotranszmitterek termelődnek és érdekes állapotokat élsz meg. Patkányokkal már csinálták.
2014. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!