Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az agykontroll? És hogyan...

Mi az agykontroll? És hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a pozitív gondolkodás lényege meg az h arra gondolj amit szeretnél ne arra amit nem.

Nagyon sok ehhez kapcsolodo konyv van amit internetrol is le tudsz tölteni, én voltam 6 napig tanfolyamon (bár az alap az csak 4 nap) szóval 6 hosszu napot nehezen tudnék ide leirni. Pl a The Secret könyvnek is az agykontroll a lényege csak nem igy nevezi hanem vonzás törvénye stb. Abbol a könyvből pedig még film is készült, a youtube-on is elérhető bár angol.

2014. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
Olvass pszichológiai könyveket. Vagy tanulj reklámszakembernek. De a legjobb hogyha belépsz az illuminatiba, ott pontos tanácsadást fognak neked adni. :D
2014. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FCs ***** válasza:

Nem javaslom az agykontrollt. Vigyázz mivel játszol! Ha érdekel olvass utána, de óvlak attól, hogy gyakorold is.

Előfordult már több emberrel is, hogy olyanok hálójában kötött ki egy-egy tanfolyam után, amiből képtelen volt egyedül szabadulni. Ráment az életük.

2014. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Na te sem tudsz róla sokat ha ilyet állítasz nem a te hibád de ismerj meg valamit mielőtt tanácsot osztogatsz. Kérdező, neten sok helyen utána olvashatsz tízezrek végezték el én nem lettek kattantak ;) sőt jobb lett az életminősgük. Persze van aki idegenkedik valamitől az válasszon mást.
2014. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is elvégeztem, mégpedig akkor, amikor elkezdte oktatni Magyarországon Dr. Domján László. Csodás 4 nap volt, rengeteget tanultam, sokat segített, hogy jobbá váljon az életem. Ez nem szekta, és csak segíteni akar. Amúgy nagyon érdekes is. You Tube-on László több helyen is elmagyarázza a lényeget, de érdemes megtapasztalni az élményt. Semmi rossz utóhatása nincs!
2014. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több emberrel találkoztam már, akik voltak agykontroll tanfolyamon. Minden esetben az volt, hogy:


- Nagyon jó volt a tanfolyam.

- Nagyon jó dolgokat tanultunk.

- El kéne menni felfrissíteni a tudást.


De gyakorlatban egyikük se alkalmazta, nem lehet mondani hogy jobban szervezték volna az életüket, sikeresebbek lettek volna mint mások.


Domjánék biztosan jól megélnek belőle, azt nem láttam hogy működik-e. Mindenesetre ez nem egy veszélyes pénzlenyúló szekta mint a szcientológia, tehát aki akarja kipróbálhatja, én nem látom szükségét.


A neten megtalálható a Silva-féle könyv ami az agykontroll tanfolyam alapja. Ha érdekel, olvass bele.

2014. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az agykontról egy koncentráció segítő tanfolyam segít hogy pozitivan gondolkodj és jóbb legyen a memóriád. Egyedül nem lehet csinálni csak ha voltál már ilyen táborokban. Én voltam sokat segítet azóta kitűnő vagyok mindenből. Ajánlom hogy egyszer te is menj el ilyenre.
2014. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!