Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valóban ez lett volna az a...

T_GaRami_a kérdése:

Valóban ez lett volna az a bizonyos alfa "állapot"?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam lemenni alfába, ezt az alapgyakorlatos youtubeos ember (nem jut eszembe a neve) módszerét próbáltam. Elképzeltem egy fekete képen tíztől egyig csökkenve a számokat, mindegyiket háromszor. Sokáig csináltam, közben a légzésemre figyeltem.


Egyszer csak mintha a feketeség, amit láttam, (mert csukva volt a szemem) elkezded "villódzani" és egy különös érzés fogott el. Nagyon megijedtem, amikor felálltam, akkor is fura volt.


Átrohantam nővéremhez, és ő nem akart hinni nekem. Aludni próbált és csak azt hajtogatta, hogy "hagyjál a hülyeségeiddel. Valóban sikerült volna? Visszagondolva nem is vagyok benne biztos, lehet csak beképzeltem. Tényleg ilyen lenne ez a bizonyos állapot? Nektek mik a tapasztalataitok?



2014. júl. 29. 01:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még elakartam mondani, hogy azért is hiszem el alig, mert ez túl egyszerű volt. Sok helyen olvastam, hogy borzasztó sok gyakorlás kell. Én meg yolo vagyok, leülök és kb. 5 perc alatt megcsinálom. Abban sem voltam biztos, hogy alfába akarok lemenni. Gondoltam meditálok, agykontrollt gyakorlok, (az is érdekel, de első próbám) vagy ez ezzel jár. Ha valaki meditál, képtelen alfába mis lemenni, vagy mi? Ha egyáltalán az volt, mivel ez is kérdéses.
2014. júl. 29. 01:29
 2/6 anonim válasza:
Csak bekėpzeled magadnak.
2014. júl. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen úgylátszik bőven az volt. Ehhez is mint minden máshoz sok tapasztalat kell.

- Alfában nő az érzékenység, és minden rossz gondolat felzavar az ellazulásból. kb 10 perc alatt lehet elérni

Számolgatás, tervezgetés, érzelmek, félelmek, zaj, képzelgések és fájdalom nem engednek alfába menni, de pl egy jó zenére, filmre gondolni vagy történésekre, simán nem gondolkodni módszerrel gyorsan lejuthatunk thétába is.

- Thétában képeket kezdesz el látni a szemhéjon, és minden helytelen gondolat felzavar az ellazulásból. A képek tudatositása is felzavar az ellazulásból, figyelmen kivül kell hagyni ami a legnehezebb az egészben. 15-20 perc elérni sok gyakorlással és ezen mégnehezebb továbbjutni de már innen is lehet bonyolult módszerekkel asztrálutazást csinálni.

- Mély thétában eltünnek a képek vagy nem tudatosulnak, nagyon könnyed érzés lép fel és ha mégis felkelünk innen, nagyon álmosak leszünk. Ha visszafekszünk, szinte folytatódik továbbra is a théta állapot. veszély az elalvás, koncentrálni kell továbbra is... 30-45 perc alatt lehet elérni ezt is, ez egy magával ragadó, könnyü fokozat, a test már teljesen megnyugszik itt...

- Delta állapot=alvásparalizis, 1 óra elérni, láthatatlanul áll be és hirtelen vesszük észre.. ha a bénulást tudatosan érjük el sokkal tovább tart és könnyebben áttörhető, bármilyen tudatos tevékenységgel már álomanyagot látunk és nö a tudatunk, és további koncentrálással ki is léphetünk asztráltestünkel...

2014. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szinten egyre inkább megváltozik a gondolkodás, már alfában is különös dolgokat produkál és lejjebb még különösebb, álomszerü gondolatok jelennek meg, de rögtön megszünik ha "észrevesszük", ez van a képeknél is. Az ellazulást ugyan mindig megtöri valami, de egy kis idöre mindig fenn kell tartani, és nem szabad teret engedni semelyik élménynek + erővel kell folytatni a koncentrálást, és mozdulatlannak kell lenni de mindig kényelmesen, érzetekkel, zajjal sem törődni, konkrétan nem gondolni rá. Minden azt akarja hogy gondolkodj, ha nem gondolkodsz álomszerü gondolatok lépnek fel a háttérben, de nekünk csak a figyelmünkre és a koncentrálásra kell gondolni mozdulatlanul és lassan egyre lejjebb kerülünk.
2014. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem minél többször gyakorolni.
2014. júl. 29. 12:01
 6/6 Lionkind ***** válasza:
Igaza van az előzőnek szép magyarázat.
2014. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!