Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért töltenek el ijesztő...

Meeko2422 kérdése:

Miért töltenek el ijesztő érzések amikor alfába próbálok menni?

Figyelt kérdés
érzem,hogy ellazul a testem.. hallgattam alfahangot is... ment is,tengerpartot képzeltem el,jártam a homokon,a víz mosta a lábaimat,de közben hullámonként rossz érzések töltöttek el.. egyre jobban.. lehet,hogy ez azt jelenti,hogy nem vagyok magammal kibékülve?vagy hogy sok félelmem van,esetleg a tudatalattim nem egyezik meg a tudatommal??

2014. jún. 30. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tele vagy szorongással,pánikbetegségre hajlamos vagy és valamilyen neurotikus megbetegedésed is lehet.Nálam is ugyan ez a helyzet.
2014. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit kell tenni?
2014. jún. 30. 22:14
 3/7 anonim válasza:
100%
Érdekes, nekem is rossz érzésem támadt, amikor próbáltam többször is. Aztán abba hagytam, úgy gondoltam, hogy ez nem nekem való. Helyette inkább imádkoztam Istenhez, gondolatban elmondtam neki mindent, hálámat mindenért, örömömet, kétségeimet,bánatomat, majd kéréseimet és rábíztam magam. Ez nekem többet segített. Kinek mi válik be, azt kell csinálnia. Mellesleg, amikor azt olvastam, hogy csak pozitívan szabad gondolkodni, mert a gondolatok valóra válnak, meg bevonzod a rosszat, bármennyire is nem akartam, folyton a negatív gondolatok tolakodtak előre, betegség, baleset, minden beugrott, minél jobban relaxáltam, akkor aztán elegem lett, minden ilyesmiből. Istenre gondolok, a végtelen szeretetére, hagyom, hogy formáljon és egyengesse az utamat.
2014. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben a bizonyos alfa állapotnak nevezett állapotban, amikor kvázi kikapcsolod, illetve megpróbálod kikapcsolni a tudatod, olyankor nyitottabbá válsz a szellemvilág felé. Azt viszont már nem tudod kontrollálni (még ha azt hinnéd is) hogy mik/kik azok, akik számára megnyílsz. S ez aztán nem csoda, ha félelemkeltő benyomásokba, érzésekbe fut ki...

Valóban ahogyan írta valaki előttem, talán érdemesebb volna imában Istenhez fordulni, mint efféle dolgot gyakorolni. S szerintem a személyes tapasztalatod eggyel több ok erre.

2014. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlmisztifikálni a dolgot! Egyszerűen arról van szó hogy amikor kikapcsolod az agyadat és egyben a kontrollt is, elkezdenek előjönni az elfojtott dolgaid.


Ez annyit tesz, hogy neked is terápiázni kéne, ahogyan mindenki másnak, csak mindenki a könnyű úton megszerezhető gyors eredményre vágyik, ezért a könnyű ígéretek felé veszi az irányt...

2014. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2014. júl. 1. 09:13
 7/7 anonim válasza:
Soha ne tegyél ilyet, mert a démonoknak adsz utat!!!!!
2014. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!