Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bizonyos emberekkel telepatiku...

Bizonyos emberekkel telepatikusan össze vagyok kötve, ez titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Pl tudom, mikor nézi meg az üzenetet, amit írtam, vagy hogy mit gondol. a nap folyamán "beugrik" az a valaki, és tudom, hogy mi zajlik a fejében... néha zavaró
2014. márc. 3. 20:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem azért a hét fillérért, de szerintem fiatal vagy ahhoz, hogy megőrülj.


A hatalommániádat és az uralkodásodat lekéne tudni győzni:D

2014. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Megsúgom hogy nem bizonyos emberekkel vagy összekötve, hanem mindenkivel, a kérdés csak az, merre állítod a tudatod fókuszát. Persze jelen helyzetben a lehetőségeink korlátozottak.
2014. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Természetesen a kontrollmániám határtalan és végtelen, ezzel egyetértek, kedved 1-es. Egyébként persze, jól mondod, 2-es, hogy mindenkivel össze vagyunk kötve. Csak ez a telepátia dolog sokszor túl intim ahhoz, hogy ez normális legyen :/ :/
2014. márc. 3. 21:14
 4/29 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar, ugyanis Én is össze vagyok kötve a párjaimmal. Ikrek osztoznak velem. Mindegyik gondjai azonnal bejönnek.


Én elviselem, mert ugye jóban és rosszban is együtt

2014. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én is meg tudom nézni, hogy mikor látja az üzenetemet. Sőt, az összes Facebook-felhasználó képes erre. Engem pedig nem zavarna. Egyszerűen nem figyelnék oda rá, ha létezne. De nem. Nem létezik.
2014. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Mirk ***** válasza:
Rettentően zavarna, hogy ilyesmiket képzelsz, ezért nagy ívben elkerülnélek.
2014. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Emlékeztet ez egy féleszű ismerősömre, az a szerencsétlen hitt az ilyesmikben. Azt képzelte, hogy ki tud szállni testéből és átjár a falakon és hallja, hogy mit csinálnak a szomszédok (arról következetesen hallgatott, hogy ezt inkább befőttesüveges hallgatózós trükkel tudta produkálni). Folyamatosan tolta az idióta agykontroll szöveget, hogy pontosan tudja, mikor mit csinálunk és hogy mit beszélünk, ezt még megfejelte azzal, hogy az energiánkat is szívja. Egyszer egy haverral mi is kihallgattuk, félreérthetetlen hangok jöttek tőlük (óóó .... óóó ....), a szülők ugye nem voltak otthon és... A legnagyobb megdöbbenésünkre egy másik fiúval ment el otthonról... A kis homó nem csak az energiánkat szívta ezek szerint :)

Már a neve sem volt valami bizalomgerjesztő, csak Mocsok Főzőnek hívta mindenki.

Te is olyan zakkant vagy, kérdező, mint a történetben szereplő szánalomkupac? Nem? Akkor fejezd be a képzelgést és térj vissza a valóságba.

2014. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
ilyenkor csak azt nem vágom, hogy aki nem ezotéria párti, az minek jön ebbe a csoportba. mindenki elfér ott, ahova tartozik. :) ti toltátok ide a képeteket, ne lepődjetek meg, ha olyannal találkoztok, ami nem fér bele az elképzeléseitekbe :)
2014. márc. 3. 23:01
 9/29 Mirk ***** válasza:

Van aki nevetni jön, van aki hüledezni, vagy épp sírni.

Sokan kezdik úgy, hogy idejönnek megtéríteni a sok háborodottat, megpróbálnak először szép szóval, aztán anélkül hatni azokra, akik álomvilágba menekülnek a valóság elől. Aztán szép lassan rájönnek, hogy mindez felesleges és itt hagyják ezt a részleget és csak néhanapján néznek vissza csemegézni.

2014. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
furcsa ez a te "valóságos" világnézeted meg az én "álomvilágom"... nem tudom honnan szeded, hogy melyikünké a valós vagy a valótlan, de annyira könnyű vagdalózni ezzel az én a valóságban élek te meg elvagy a fantáziádban dologgal. abszolút nem is közöm ha valaki a nyersz realitásban hisz, meg nem is érdekel. azért nem is fordul meg a fejemben természettudomány vagy egyéb kategóriában nézelődni. pedig a tudományban is annyi a sületlenég, hogy dunát lehetne vele rekeszteni. akinek nem jön be a téma, nem kötelező itt keresgélni. sok a nagyokos. megnézném, hogy melyikünk a bolond ;)
2014. márc. 3. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!