Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretném megnövelni a mellmér...

Szeretném megnövelni a mellméretem agykontrollal. Működhet?

Figyelt kérdés

Láttam egy interjút azt hiszem a Mokkában,amiben egy férfi beszélt az agykontroll csodáiról és megemlítette hogy egy nő 2(!)mérettel növelte a mellét.Felfigyeltem az agykontrollra,kutatni kezdtem,és tényleg sok embernek megváltoztatta az életét.

Aki agykontrollozik,azt megkérem lehyen szíves megosztani a tapasztalatait és írja le hogy ez lehetséges-e.

A másik: annyi elég lenne hogy lemegyek alfába és ,,átélem" azt hogy nagyobbak a melleim vagy kell-e még mást csinálnom?


2014. júl. 22. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
40%
úr isten
2014. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz hozzászólni a témához minek kommentelsz ide?Úristen...
2014. júl. 22. 17:30
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Elment agykontrollálni, addig megműtőtték a mellét, és váoláá 2 mérettel nagyobb lett :D:D
2014. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
OFFOLÓK KÍMÉLJETEK!
2014. júl. 22. 17:33
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
De most komolyan, szerinted nők költenének rá százezreket arra, hogy nagyobb legyen a mellük, ha elég lenne agykontrollozni?
2014. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan mondom kérdező, neked nincs mit kontrollálni. De ha lenne is csöpp eszed akkor az agykontrolltól csak leszáradna mind két melled.
2014. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Gondold ezeket végig ép ésszel, attól hogy arra gondolsz hogy férfi vagy még nem fog farkad nőni, és ugyanúgy nem lesz a melled sem nagyobb ilyesmitől. Ez hülyeség. Ha nagy melleket akarsz akkor menj és műttesd meg. Más megoldás nincs rá.


Én foglalkoztam agykontrollal és hasonlókkal mikor nagyon magam alatt voltam, nos annyiban segített hogy a gondjaimmal kevesebbet foglalkoztam miatta. Ja persze bizonyos dolgokra hatásos az agykontroll, de ezek olyan dolgok amik az agyban dőlnek el, minthogy leszokhatsz a dohányzásról, a húsról, a csokiról, és egyebekről agykontrollal. A mellméret pedig genetikán múlik, ezt semmiképp nem tudod megváltoztatni agykontrollal, ahogy egyéb testrészeidet sem.

2014. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Kézrátételt jobban ajánlanám.
2014. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Elmegy a szőke nő az orvoshoz, hogy szeretne nagyobb melleket!

Mondja neki a doki, hogy naponta háromszor dörzsölgesse a két melle közt wc papírral.

-És az segít?

-Hát persze! Nézze meg a seggét!

:-D

2014. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem is hihetetlennek tűnik.Elkezdtem olvasni egy agykontrollos könyvet,abban meg egy férfi javított a látásán.

Mit kell egyből ,,támadni" ?

Tipikus magyar mentalitás...fujj.

2014. júl. 22. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!