Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik alkalmazzák a vonzás...

Akik alkalmazzák a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Mit mondtok, amikor kéritek? Vannak sikeres tapasztalataitok?

2014. aug. 30. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Odaállok korbáccsal fehérnemüben a Lelnin szobor elé (nékem ő testesíti meg Istent, akitől kérni kell) és utasítom mi kell nekem, mit szeretnék, majd suhintok párat és megyek teázni.
2014. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%

Lynn Grabhorn, Darryl Anka, Esther Hicks, Jane Roberts, Lee Carroll, Neale Donald Walschot


Olvass még a témában, nézz videokat. :) Alakitsd ki a saját modszeredet.

2014. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy általam megalkotott lényben hiszek, akit néha a nevén (Universe alias Univerzum), néha a rangján szólítok (Arkangyal) Ez alapján pedig többféle képen hangozhat, amit kérni szeretnék. Például:


Universe, segíts, hogy... Köszönöm.

Arkangyal, azt kívánom, hogy... Hálás vagyok, amiért segítesz a céljaim elérésében.



Egyébként nekem beválik, nagyon sok jó tapasztalatom van. Az egyik például az volt, amikor majdnem elkéstem az iskolából. Átlagosan 1 óra alatt érek be az iskolába, ezért maximum 6:30-kor kell indulnom, hogy tényleg be is érjek. Azon a napon 7:04-kor hagytam el a házat, és kb. 25 perc alatt értem be.



A másik jelentős élményem az volt, amikor legelőször használtam a vonzás törvényt. A film ugyan meggyőzött, de nem voltam benne biztos, hogy tényleg működik. Úgyhogy azt kívántam, hogy találjak egy madártollat, amin egy rózsaszín szív alakú folt van - mivel szenvedélyes madártollgyűjtő vagyok.


Egy-két hónappal később, mikor iskolába mentem, láttam egy madár tollat, ami nem különösebben érdekelt, hiszen galamb tollam rengeteg van. Amikor viszont elmentem mellette, bűntudatot éreztem, ezért visszafordultam, hogy felvegyem a tollat. Nem, nem volt rajta rózsaszín szív alakú folt, de volt rajta egy fekete szív alakú folt, és már ez a tény is elég megdöbbentő volt számomra.

2014. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!