Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha valakire sokat gondolok,...

Ha valakire sokat gondolok, azt be lehet vonzani?

Figyelt kérdés
Mikor megláttam egyből bele szerettem és mindig róla fantáziálok. Nem akarok önző lenni vele, ha ő nem akarja, de nem tudom kiverni a fejemből. Szóval ha rá gondolok mindig (semmi szó sincsen szerelmi kötésről), akkor nem tudom bevonzani ugye? (Bocs ha rossz helyre írtam, de nem vagyok otthon a témában)

2014. szept. 13. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem.Mondjuk a szomszéd csajra ha erősen gondolok mindig pont akkor jön ki és mondja hogy valami késztetést érzed hogy ki kell jönnie :D nem tudom biztosra nemet nem írok :)
2014. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy jó helyre irtad :D

És igen, elvileg be lehetne vonzani....

2014. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Ha ez működne, afrikában nem éheznének...


Ott piszok sokan gondolnak folyamatosan a több kajára és iható vízre...

2014. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
lehet, hogy Afrikában nem arra fókuszálnak, hogy majd segítenek rajtunk, hanem arra hogy éhen/szomjan fogok d*gleni.
2014. szept. 13. 18:53
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

Sir Butcher,

ezen sírtam :D

jó volt.

2014. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Akkor működik, ha az adott személy is rád gondol, akkor ez fel erősödik, és egy energia indul az útjára.
2014. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
NEM
2014. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én egy parkolohelyet se tudok bevonzani pedig mindig szugerálom hogy szabad legyen. most pedig beleszerettem egy autoba de egy isteni suggallatra várok hogy megvegyem vagy se-mivel nem értek hozzá :( béla arkangyal súghatna :)
2014. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, de szerintem egy beszélgetés kezdeményezése hatásosabb
2014. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én pl.hétfőn szabad vagyok olyan jo lenne bevonzani azt aki hétfőn szintén szabad hogy megnézzük a tragacsot..de soha senki se ér rá..mindenki rohan elfoglalt :(
2014. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!