Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az I-Doser melyik programja...

Az I-Doser melyik programja idéz elő orgazmushoz hasonló állapotot?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.Mi annak a programnak a neve ami orgazmushoz hasonló állapotot idéz elő?Valaki tudna esetleg linkelni ingyenesen letölthető változatot ?:)

19/L


2014. szept. 21. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figy, én 2 évvel ezelőtt megvettem az i-doserhez az összes fájlt, több száz dollárért.. Egyik se ért semmit. Felejtsd el. Ha orgazmust akarsz, akkor jobban jársz egy vibrátorral.
2014. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olyan programot tudok neked mutatni ami nem csak orgazmushoz hasonló állapotot idéz elő :)))))))))
2014. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van vibrátorom,de kíváncsi vagyok milyen érzes a programmal.Érdekes lehet csupán hanghatásokra ilyen állapotba kerülni :D
2014. szept. 21. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem extazisra illetve lelki orgazmusra gondoltak.


Ahhoz sok sok szexuális energiát kell felhalmozni.


Arról nem tudok hogy ez hanghatásra létrejöhet. Tantrával elérhető.

2014. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj ki hipnózist inkább. Van youtube-on is csomó direkt erre, azok tuti működnek.


... vagy egy fiút. :)

2014. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem. Van ilyen, de tényleg. Az agy olyan, mint egy kompjúter. Persze nem egy i7-es procis, annál százszor bonyolultabb. Meg nem elektromos, hanem elektrokémiai ingerátadással és ingervezetéssel. De igen, meg lehet csinálni azt, hogy a látó- és hallószenzorokon (értsd: fél és szem) stimulálni az orgazmust kiváltó idegsejtcsoportot. Ha eltalálod, akkor valódi orgazmust okoz.


Amúgy ez ugyanaz, amikor álmában élvez el az ember. Ott is csupán képek alapján, viszont olyankor az agy alapjáratom működik, és az álmodott vizuális jelek egyből az orgazmust kiváltó központba kerülnek. Ugye mindenkinek volt már álmában orgazmusa?


A baj az egésszel csak az, hogy ahogy ahogy más a gondolkodásmódunk, teljesen másként hatnak ránk ezek az audiovizuális ingerek. Azaz ami egyik embernél orgazmust vált ki, addig a másiknál lehet, hogy vizelési ingert. Szóval személyre szabott ingerek kellenek.


Tényleg jobban jársz egy műpénisszel, vagy mégjobban egy igazival... :)

2015. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!