Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hol lehet beiratkozni egy...

Hol lehet beiratkozni egy kezdő agykontroll tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretném, és interneten csak olyat találtam, hogy gyerekek számára tanfolyam. Én a silva fele agykontroll című könyvet olvastam, ahol a rak is agyban dől el. Anyukamnal mellrákot diagnosztizáltak, es minél előbb (!!!!) szeretnem ha elkezdené. Kérlek segítsetek, nem tudom hogy es mit kell tenni ezügyben. Köszönöm!

2014. okt. 28. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukádnak helyesen kellene táplálkozni, sok folyadékot inni és kipihenni magát. (sok zöldséget kell enni)


Én ezt javasolnám étrendkiegészítőnek:

[link]


Vagy:

[link]


Később lehet erősebb is:

Swanson Green Max Powder valami gyengébb multi vitaminnal pl.

[link]


Továbbá a jódozott tengeri só alkalmazása egy kevéske D-Vitamin és magnézium mellett + egy kis kávé sem ártana.


Hangsúlyzom, hogy ez nem játék. Semmi garancia nincs a gyógyulásra.

Ilyesmit is ajánlott megpróbálni:

[link]



Csak sajnos minden pénzbe kerül.


Én csak ötleteket adok. Nem vagyok orvos.

Imádkozni fogni anyuért.

A legfontosabb mondom:

Sok folyadék, helyes táplálkozás, séta a firss levegőn.

2014. okt. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ozmium42 ***** válasza:
+ kemoterápia.
2014. okt. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+kemoterápia?? Úgy látom kedves utolsó hozzászóló hogy te is vezethető vagy. Kedves Kérdező, én is szerettem volna már beiratkozni de én sem találtam tanfolyamot a Google - n. Keresgélj azért hátha találsz. Persze ha meg is találod, minden ember más, nem szabad csak az agykontrollra bízni a gyógyulást. Próbálkozzatok a kettő kombinációjával :agykontroll + c vitamin nagy dózisban vagy deutérium mentes vízre átállni. Sok sikert kívánok! :)
2014. okt. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a honlapjuk:


[link]


Itt találod a felnőtteknek szóló tanfolyamok időpontjait és a helyszíneket:


[link] tanfolyamok-felnotteknek


Írok majd még neked egy privát üzenetet, de megkérdezhetem előtte, hogy mennyi idős vagy?

2014. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsónak : 20 éves vagyok.
2014. okt. 29. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!