Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Helo? A problémám az volna...

Helo? A problémám az volna hogy nem tudok transzállapotba kerülni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Szoval olvasgattam interneten modszereket és elkezdtem kombinálni a liftes módszert a létrással és sikerült elsöre transzba kerülnöm vagyis azt hiszem az azvolt.

Szószerint mintha lebegett volna a testem és minden sokkal nagyobbnak tünt és mikor reccsent eggyet az ágyam akkor szószerint mintha egy fegyvert sütöttek volna el a fülem mögött...

A próblémám hogy azóta nem tudok bele kerùlni...

Egyszerüen bevillan minden ami azon a napomon történt és nem megy! Hiába lazulok el elérem a határt ahol átjutnák és nem birom megcsinálni.

Szerintetek hogy csinálhatnám meg mégegyszer?



2014. szept. 15. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Bőjtőlj és imádkozz lelked ismételten kitisztulásáért
2014. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kell transzban lenned?? Nem jó neked ha normális vagy?
2014. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy képesség fejlesztéséhez... De nem ezen van a hangsúly hanem azért akarom mert így megértek mindent..
2014. szept. 15. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem látsz semmit hanem csak élvezed ahogy "lebegsz". Igazából csak feküdsz. Az rendben van hogy az agyadnak parancsolsz de ez még nem azt jelenti hogy mindent tudsz, vagy hogy tudod uralni az agyad egészében, higy mindent megértesz. Inkább találj egy hobbit.

Nekem is sikerült hasonló..de az a volt életem megnézése volt. Magamat hipnotizáltam. És lÁttam us higy ki voltam és hogy hogyan haltam meg. Ezt megtettem egyszer, szèo volt jò volt de nem fogom àllandòan ezt xsinàlni. Gondolm stresszes helyzetekben nagyon jò a transzolàs de így unalom miatt màr nem csinàlnàm

2014. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
menj el a legelső putris kócerájba ami a közeledben van, lesz ott biztos egy fazon aki 500ért úgy transzbaejt , ki nem keveredsz onnan ,ha fene fenét eszik is.
2014. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# :-) besírtam
2014. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De most komolyan, amikor ránéztem a monitorra elkezdtem hangosan vihogni, mert azt hittem, hogy tranzveztita álapodba kerültél. :D :D :D

Gyakran vannak ehhez hasonló hallucinációid, vagy csak ez az első esett? LSD-vel probálkoztál már, vagy még csak a particuccokat adagolod magadban agykontroll közben?

2014. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A "transz" olyan, mint a gödör!

Mielőtt belekerülnél, tanulj meg kikeveredni belőle.

.

Ha nem tudsz transzba kerülni, feltételezem, azt sem tudod, hogyan lehet abból az állapotból kikerülni.

Ha viszont benne maradsz, sokan az OPNI-helyettesítőt keresik majd neked.

2014. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémádért.
2014. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na sikerült végre! Gyertya társaságában és zene melett ment.

Amugy meg mint irtam hogy egszer sikerült és kiisjöttem nagy nehezen

2014. szept. 16. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!