Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szorongás és agykontroll?

Szorongás és agykontroll?

Figyelt kérdés

Hello!


A helyzetem a következő: utóbbi időben azt vettem észre magamon, hogy egyes ártalmatlannak tűnő feladatok elvégzése, vagy pusztán ha rájuk gondolok is szorongás fog el.


Például volt, hogy már rég túl voltunk volt barátnőmmel a randizásokon mégis egy találkozás olyan szintű szorongással töltött el, hogy erős hányingerem volt, és rosszul lettem az utcán. Igazából úgy éreztem nem kiegyensúlyozott a kapcsolatunk és azt reméltem ha szakítok vele minden helyreáll.


Sajnos azóta gyakrabban tör rám ilyen roham. Most van egy új lány az életemben akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de amikor bemutatott a szüleinek annyira elfogott a szorongás, hogy megint rosszul lettem. Pedig ez régen soha nem okozott problémát, szeretek új embereket megismerni.


A lényeg, hogy nagyon negatív változást észleltem önmagamon... Ingerlékeny vagyok, és borzasztó, hogy ártatlan dolgok miatt is szorongok néha.


Milyen módszerrel nyugtathatom le magam? Hogyan győzzem meg magamat, hogy minden rendben zajlik körülöttem, és nincs mitől tartanom?



2014. nov. 23. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Mindenképpen a tudatalattidat kell kilőni, hiszen logikusan látod, hogy nincs értelme a szorongásodnak.

Ebben sajnos nem tudok segíteni.

2014. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Passiflora ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy végeztél-e agykontroll tanfolyamot (ezért raktad-e ebbe a kategóriába)?


Vissza tudod idézni, hogy mikor, hol, milyen körülmények között élted át legelőször ezt a fajta szorongást? Mi történt akkor?

2014. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az agykontroll segíthet, ha minden nap relaxálsz. A youtube-on vannak meditációk, írd be a keresőbe, hogy agykontroll relaxáció, és bármelyik Domján-félével menj le alfába minden nap. A légzés is segíthet, ha érzed közeledni a szorongást, tudatosan lassítsd le a légzésed, vegyél mélyen levegőt, tartsd bent, majd lassan fújd ki. Ez is segtíhet.


Az előző válaszolónak igaza van abban, hogy jó lenne megtalálni, mikor és miért kezdődött ez el, mi történt az életedben, ami ezt kiválthatta. Ennek megtalálásában segítségedre lehet az Ifjúsági Lelki Elsősegély a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról (ha nincs, akkor utcai fülkéből is).

2014. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!