Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik szinten van az elme...

Melyik szinten van az elme tudatos álom közben?

Figyelt kérdés
Mert azt lehet olvasni hogy théta állapotban vagy gamma szinten vagy alfa és béta között. Most melyik az igaz?

2014. dec. 8. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Alfától haladsz lefele thétáig. A testelhagyás théta állapot elérésnél történik meg. Théta után halál következik, tehát az agy megáll.
2014. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Melyik szinten volt annak a vadbaromnak az elméje, aki ezt a tudatos álom hülyeséget kitalálta? Az alvás regenerálódásra való. A szerveid, az idegrendszered regenerálódására. Ne avatkozz bele a természet rendjébe, mert abból még jó nem sült ki.
2014. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a vadbarom az evolúció volt...
2014. dec. 10. 10:31
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Valóban? És ezt hol tanították neked?
2014. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
"Miquel" tudatos álmodás az azt jelenti hogy tisztában vagy vele hogy álmodsz és tudod irányítani azt.
2014. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a tudatos álom. Nem állok le vitatkozni olyanról, amiről lövésem sincs. De magyarázd el nekem, légy oly kedves, hogy mi a matyómintás nyuszibogyó haszna lenne az embernek a tudatos álomból? Mennyiben segítené elő a túlélési, vagy a szaporodási esélyeimet, ha én tudatosan Kovács Piroska csipkés tundrabugyijáról álmodom? Ne misztifikáljuk túl Evolúció nagymestert. Kegyetlen és célratörő. Semmi olyat nem támogat, aminek nincs haszna.
2014. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Miquel, nagyon is sok haszna van, attól, hogy az emberek többsége nem arra használja. A tudatos álom sok embert (Köztük engem is) mentett meg a visszatérő rémálmoktól, ami a rossz lelki emlékek miatt van. Kicsit olvass utána, az álmodban szereplő emberektől érdekes dolgokat tudhatsz meg.(Amit már amúgy is tudtál, olvass utána ennek , mert amennyire én értek a magyarázáshoz :DD). Nagyon hasznos tud lenni több szempontból is.. Ha profi szinten jársz ebben, akkor akár azt is feltudod idézni, hogy hogyan tanultál meg járni(De ahhoz a legmagasabb szinten kell, hogy járj). Az ember agya, nagyon sok dolgot tárol el a tudatalattijába, de ennek a negyede sem jut el az elmébe..Az álom során ezt az összes eltárolt dolgot meg ismerheted..Bocsi a helyesírásért, és a 'profi' fogalmazásért, de azért remélem választ kaptál arra a kérdésre, hogy "mire jó?"
2014. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Hát, kérlek, én úgy tanultam meg járni, hogy egyel többször álltam fel, mint ahányszor elestem.

De, jó, megígérem, ha lesz időm, egyszer jobban utánaolvasok ezeknek a dolgoknak is.

2014. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak egy példát mondtam..:D
2014. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!