Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás? [Többi lent]

Tudatos álmodás? [Többi lent]

Figyelt kérdés
Na szóval, kb két napja olvastam erről a tudatos álmodásról, és így teljesen megfogott az egész, sokat olvastam róla, hogy nehéz megtanulni, meg hónapokba telik, mire sikerül, viszont, nekem még az nap este volt egy ilyesféle álmom, amiben rájöttem, hogy álomban vagyok. Az álom nem tartott csak kb 10-15mp-ig, rájöttem, hogy álmodok, aztán elsötétült minden, én ettől meg ijedtem, és úgymond fel keltettem magam. A kérdésem az lenne, hogy ha sok embernek akár hónapokig is eltart ennek az el sajátítása, akkor az, hogy nekem rögtön sikerült lehet, hogy azt jelenti, hogy nekem alapból van érzékem ehhez, és könnyen el tudnám sajátítani?

#álom #agykontroll #tudat #Tudtados álom
2014. dec. 13. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ettél egy kis afrikai álomgyökeret, Bobby Singer is azt evett azt hiszem.
2014. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz..xD
2014. dec. 13. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Van akinek könnyen megy, van akinek nehezen.


Nekem is könnyen megy, igazán gyerekkoromban volt egy időszak mikor szinte csak tudatos álmaim voltak, viszont ezzel egy időben alvási bénulásom is. Most felnőttként is előfordul hogy tudatosan álmodok, bár a legtöbbször felébredek, mivel túl hihetetleneket álmodom. :)

2014. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem pont azért ment könnyen, mert napközben foglalkoztál a kérdéssel. Azt mondják, az egyik jó taktika mindig feltenni a kérdést Magadnak, hogy ébren vagy-e vagy álmodsz egészen addig, amíg ez automatikussá nem válik, és akkor álmodban is fel fogod tenni ezt a kérdést, és rájössz, hogy álmodsz.
2014. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. dec. 15. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy rémálmom, hogy beszálltam egy liftbe és leszakadt, de mielött becsapódott volna felriadtam. Nem is ez a lényeg... Pár nappal utána ugyanezt álmodtam, de akkor már tudtam, hogy ez csak álom és felfogok riadni... és így is lett.
2014. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress meg privátban, tudok segíteni, ha kell :)
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kiskoromban fel tudtam magam kelteni az álmaimból... Mostmár nem
2015. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!