Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért gondolok folyton negatív...

Miért gondolok folyton negatív dolgokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Bocsi, ha rossz témában kérdezek, de egyszerűen idegesít, hogy folyton negatív dolgokra gondolok és, ha nem akarok rá gondolni annál inkább elő jönnek, mintha csak magamnak akarnék rosszat okozni.. Ez ellen mit lehet tenni?



2014. dec. 21. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetnek kényszeres gondolatok.

[link]

2014. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Démonok általános szokása, de lehetséges, hogy szellem, gyújts meg egy szentelt gyertyát, utána is elmehetsz diliházba.
2014. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeresség inkább. Nálam a terheségnél jött elő és azóta sem múlt el teljesen. Azt mondják, az is csinál ilyen tünetet, ha megborul a kalcium magnézium (dvitamin szint)egyensúly.
2014. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Személy szerinti tapasztalatom az hogy tul sok negatív dolog ér a minden napokban főleg a rengeteg TV hozza ki ezt és a stressz! csak annyi a dolgod hogy nem nézel TV-t ha érdekel egy film, töltsd le, és a gépen nézd meg! Vedd magad körbe olyan emberekkel akik nem szekáálnak! egyszerűen szard le a világot, és lásd meg a mindennapok apró csodáit! pl.: szép csillagos az ég,vagy szép az a cica ameik a nappalidba van (ha van macskád) vagy iesmi:) hidd el egy hét alatt hatalmasat fogol változni jó irányba ! ha pedig valaki tumkol a negatív dolgokkal egyszerűen küld el melegebb éghajlatokra :) esetleg fogyassz több csokit, vagy menj olyan személyhez aki szeret és ezt éreztetni is tudja veled :) ha csaj vagy akkor menj el a legjobb barátnőddel valahova, és tartsatok csajos napot. ha pasi vagy akkor menj el ahova akarrod és csináld azt amijólesik :) remélem segített :)
2014. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen negatív dolgokra gondolsz?

2014. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nagyon pozitív ember vagyok de mikor hazaérek csak negatív gondolataim vannak pl:mindenki meghal körülöttem tönkremegy a kapcsolatom súlyos beteg vagyok ilyenek de csak abban a lakásban.
2014. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvass pozitív könyveket, idővel a gondolataid is pozitív irányba fognak terelődni.
2014. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fickó bombáz a negatív hullámaival:

https://www.youtube.com/watch?v=Xyh-JpWdGmQ#t=30

2014. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 -os én is így vagyok, de én nem csak otthon.
2014. dec. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!