Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A sors befolyásolható a...

A sors befolyásolható a vonzás törvénye által?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

A sors ugyanúgy eléd rakja a megpróbáltatásokat.

Hiába akarod kicselezni.

Csak egy film, de példának jó lesz.

Nézd meg a végső állomás című filmeket.

A halált/sorsot próbálták meg kicselezni, és mi lett a vége.

Hiába vonzol te dolgokat, ugyanúgy át kell élned minden megpróbáltatást, amit ad a sors.

2015. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

#1nek igaza van.


Ne arra keresd a módokat, hogy hogyan tudd megkerülni a problémáidat hanem, hogy hogyan tudj minél gyorsabban átmenni rajtuk.

2015. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Sors: előre megszabott, megváltoztathatatlan életút.

Kérdésed tehát: megváltoztatható-e a megváltoztathatatlan?

A választ add meg te megad magadnak!

2015. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

A karma annyit jelent, hogy vannak érzések és érzelmek amiken át élned, ha tetszik ha nem.


Ezen keretek között viszont te alakíthatod az életedet. Minél hamarabb megoldod a problémákat annál tágabbak lesznek a keretek.

2015. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

tehát a sorsunk, az utunk azok a dolgok, tapasztalatok vagy érzések, amiket mindenképp át kell élnünk valami miatt, például, hogy fejlődjünk, tanuljunk belőle vagy alakítson minket, ami akár rossz is lehet? és ezek a biztos pontok az életünkbe ?

és ezeken a biztos pontokon kívül pedig bevonzhatunk amit akarunk?

eléggé bele vagyok keveredve, mert mindkettőben hiszek, de néha azt érzem hogy a két dolog pont az egymás ellentéte..

2015. febr. 1. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Némi mágiával befolyásoltam, hogy diplomám lehessen.

Nem tudom, talán az is a sorsban volt, hogy tanuljak olyan fajta mágiát.

2015. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5


az érzéseket / érzelmeket azért kell átélne hogy fejlődj ennyi.


Megtanulnod csak egyetlen egy dolgot kell: önmagad lenni a jelenben minden körülmények között. Nincs más tanulni való! ( más híresztelésekkel ellentétben)

2015. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Döntéseid alakítják sorsodat. Nincs előre megírva semmi, ezt a Titok c. filmben is elmondják. :) Persze, hogy befolyásolható minden a vonzás törvényével! (emellett az elfogadás művészetét is érdemes gyakorolni, mert nem fogsz tudni mindent irányítani, de talán jobb is így :) )
2015. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 arc000 válasza:
76%

Igen.



Jó az a film, csak értelmezni is kell tudni, akárcsak az életben történő eseményeket! És próbálj emlékezni, ha változtatni akarsz a dolgaidon, mert amit most élsz a múltbéli döntéseidnek az eredménye. Viszont ha nagyon jó az elfogadóképességed, csak annyit kell mondj, hogy na jó amire és akire haragudtam akár okkal akár anélkül megbocsátok és elfeleded - aztán újratervezés - mint a számítógépes programoknál - és elkezdesz gondolkodni, hogy mit szeretnél a jövődben csinálni - aztán el is döntöd akkor működni fog. Nem mindig lesz így se könnyű (senkinek se az, maximum azt hisszük) főleg az elején az új dolgok tanulása, de egyszer áttörik néhány fal, amit addig nem tudtál áttörni, és ahogy gyűlik az információ egyre több fal törik át és csak nyílnak a lehetőségek folyamatosan előtted. VELEM EZ TÖRTÉNT (persze ez csak dióhéjban van részletek nélkül össze-vissza írkálva) De lassan minden felpörgött, és már én vagyok az életemnek FŐ irányítója (nem teljesen, ugye azért létezik környezet is és más emberek is meg miegymás ami befolyásol bizonyos szintig) de ugye azért nem mindegy hogy rabszolga vagy-e vagy örömmel(szabadon) teszed a dolgod :D

Nagyot lehet fejlődni rövid idő alatt is.



Nem tudom mennyire érthető amiket írkáltam. A válasz valójában az első szó volt. A többi csak mellébeszélés :)

2015. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mindenki a maga sorsának kovácsa" - azaz minden tettednek, gondolatodnak következménye van. Lehet, hogy nem pont ott és pont akkor, de hogy nem marad következmények nélkül, az biztos. Egyesek szerint az is lehet, hogy a bünti vagy jutalom egy következő életedben jön. Ezért van az, hogy legtöbbször igazságtalannak érezzük, hiszen mi - legalábbis ebben az életünkben - nem tettünk semmi rosszat. De az előzőkért is benyújtják a számlát...

A másik pedig az, hogy az embernek folyamatosan fejlődnie kell. Ez pedig csak bizonyos "próbatételeken" keresztül, egy tanulási folyamat révén valósulhat meg. Ha sikeresen veszel egy próbát, jöhet a "next level". Ha nem, újra és újra eléd fogják tenni.

Ennyi lenne a sors, röviden... :)

De van egy jó hírem is: az élete(i)dben ugyanannyi jó is van, mint amennyi rossz. Csak hát a jót nem vesszük észre. Nekünk az megszokott, hogy odamész a falhoz, felkattintasz egy kapcsolót, és van világosság. Vagy hogy a falból (=csapból) folyik a víz. Vagy hogy melegben vagy, és van ruhád. De kérdezz csak meg egy eszkimót, egy etióp csont-bőr gyereket vagy egy hajléktalant, mi a véleménye ezekről... Rögtön másképp fogod látni a dolgokat...

2015. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!