Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Spirituális fejlődés hogyan?

Spirituális fejlődés hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni spirituálisan fejleszteni magam. Agykontroll? Elsősorban nem gazdag szeretnék lenni meg ilyenek hanem megtudni hogy mi van körülöttünk. 3.szememet kinyitni. "Beszélgetni" földönkívüliekkel más dimenziókban élő lényekkel. Kit-MIt kéne megkeressek?

Tudom meditáljak..... aki csak ennyit írna az kérem inkább ne írjon semmit. Értem hogy meditálni kell meg ez sokáig tart de általában ilyen típusú kérdésekhez csak annyit írnak hogy meditálj... Elég sok féle meditáció van tehát valami konkrétumot is szeretnék.

A válaszokat köszönöm, trollok ,szkeptikusok kérem kíméljenek.



2015. ápr. 9. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Fogyassz varázsgombát.
2015. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem spirituális fejlődés. Ez ezotéria vagy akár valamilyen szinten okkultizmus is. A spirituális fejlődés a személyiség fejlődése, gyarapodása, a megtett út ismerete.
2015. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

"Értem hogy meditálni kell meg ez sokáig tart de általában ilyen típusú kérdésekhez csak annyit írnak hogy meditálj..."


Pedig mindig ez volt és lesz az alappillér. Sima, tudatkiürítéses meditáció, hogy jobban megismerd önmagad, és önmagadon át a világot. Sokáig tart? Ha jól csinálod, addig tart, amíg csak létezel.

Aztán döntsd el mit szeretnél, könyveket, mestert, vagy a magad útját járni?

2015. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Szkeptikus vagyok.

Nagyon nagyon nehéz folyamatos kommunikációt létesíteni más dimenzióbeli lényekkel, idegenekkel.

Nem hiszem butított embernek sikerülhetne alapszinten ha nem őt keresik meg.

Ha megszeretnéd tudni nagyjából " mi van körülöttünk", írj nekem privátot s kérdezz.

A meditáció nem elég. A természet sok mindent ad, mit ha megtanulunk használni nagyon megerősödhet energiaészlelésünk. Ami például párhuzamos dimenziókból való információhoz juttathat minket.

Részletekért írj.

2015. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Tanulj önfegyelmet és beszélgess emberekkel.
2015. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már csak a nevedből kiindulva sem tudom eldönteni, hogy ez most komoly e vagy sem. De rossz érzés tudni, hogy a tudományt próbálják meg az emberek a jobb szó híján kuruzslással keverni.. Még a 21. században is.


Nem igazán értem, hogy tudod belekeverni ebbe a földönkívülíeket. Az agykontrollnak sincs semmi köze ehhez, sem a "dimenzióknak", amely szót bizonyosan rosszul használsz.


Kérlek téged és még sok ilyen embert, hogy TÁJÉKOZÓDJATOK!

2015. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én sem értelek teljesen ha troll vagy oké, de akkor legalább tudasd velünk, ha komolyan kérdezed akkor azt is..reagálj valamit!
2015. ápr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!