Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek nyitva van a harmadik szeme? Mesélnél róla? Tanácsot szeretnék!

Figyelt kérdés

Azt mondjàk, hogy az embernek kicsi korban nyitva van a harmadik szeme! Èn hiszek benne nagyon, hiszen nekem is vannak "èlmènyeim ezzel kapcsolatban! Màra màr bezàrult, hiszen mindjàrt 30 èves leszek, deszeretnèm újra kinyitni! Azt mondjàk, hogy csodàlatos dolog, de èn mègis fèlek attól a rèszètöl, hogy szellemeket fogok làtni! Kiskoromban sem voltak jó èlmènyeim, mindíg fèltem! Sokszor làttam estènkènt kígyókat, bogarakat a falon màszkàlni, de tele volt az egèsz fal velük, illetve egy katonàt, aki be akart ugrani az ablakomon, ès tõle is fèltem! Sokszor làttam öt is! Mit jelenthet ez? Mi a garancia, hogy ha megnyílna a harmadik szemem, akkor nem ilyesmi borzalmakat làtnèk?


HITETLENEK NE ÍRJANAK! NORMÀLIS VÀLASZOKAT KÈRNÈK, MERT NEKEM EZ FONTOS!!!


2015. máj. 14. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Az összes csakrád kinyitása szükséges a 3.-dik szem kinyitásához.

Az hogy fész attól hogy szellemet látsz?

Hisz ha kinyílik a 3-dik szem , akkor tudatodra ébredsz és rájössz hogy nem kell félni tőle...

Ahhoz hogy kinyisd, óriási kitartás szükséges.

2015. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Minden csakrád nyitva van, kivéve, ha halott vagy. Az, hogy melyik mennyire működik aktívan, más kérdés.
2015. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnèk mindent tudni! Ha esetleg volna egy ötletetek, hogy gyerekkoromban mi volt ez ès mièrt fèltem töle, azt megkösszönnèm, mert ennyi èv utàn nèha kicsit mèg a hatàsa alatt vagyok! Az is eszembe jutott, hogy talàn rossz ember lehettem elözö èletemben, azert làtok ilyeneket? Akkor pl. halàlfèlelmem volt, amikor èreztem, hogy a szobàban van valaki, hirtelen egy aranyló fènyt làttam a szememben ès èreztem, hogy az a valaki felemeli a takarómat, aztan visszateszi ràm, mintha betakarni akart volna! Furcsa volt!
2015. máj. 14. 23:12
 4/21 A kérdező kommentje:
Ès az is èrdekelne, hogy hogyan nyissam ki a csakràimat!?
2015. máj. 14. 23:24
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
én azt vettem észre hogy a 3. szemem a makkom végén van
2015. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lenne nyitva, azaz nem működne, akkor agyhalottlennél. A főcsakrák mind működnek. Ezért főcsakrák. Ha nem működik valamelyik, az vagy azonnal, vagy nagyon gyorsan a halálodat okozza. A megnyitás nem megfelelő kifejezés. Folyamatosan érzékelsz a harmadik szemmel, csak a tudatod, és a tudatos érzékelésed elnyomja az ingereket. Ha a figyelmed központját átirányítod a megfelelő "helyre" akkor a nem tudatosodó érzékelést is fel tudod fogni.
2015. máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor fog aktivizálódni a harmadik szemed, ha már készen állsz az általa kapott új ingerekre. Pl. szellemek. Egyébként onnan tudod lemérni, hogy neked mennyire aktív, hogy megfigyeled, hogy milyen megérzéseid vannak a nap folyamán és hogy bejönnek-e a megérzéseid. Kinyitni vagy aktivizálni meditációval tudod, neten van egy csomó leírás róla.


[link]


Sok sikert!

2015. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szia! Èn most úgy èrzem, hogy a szellemekre sosem leszek felkèszülve, mert ettöl az egy dologtol nagyon fèlek, akkor soha nem nyílik meg? Ugyanakkor a többi rèsze nagyon èrdekel ès nagyon szeretnèk felsöbb szintekre jutni, csak a szellemek tartanak vissza! Csúnyànak làtnàm öket? Hogy nèznek ki? Úgy mint a filmekben, vagy màshogy? Fèlek, hogy belebolondulnèk ebbe!
2015. máj. 15. 08:57
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
A félelem megakadályoz abban, hogy tudatosítsd a finomabb érzékszerveidet. Extrém esetekben az ellenkezője is megeshet, azaz a harmadik szemed "látása" erős félelem hatására fokozódik. Nem gyakori, de instabil lelki állapotú embereknél megesik. Az emberek döntő többségénél a félelem mindig gátló tényező. A "harmadik szemes érzékelésnek" nevezett mentális érzékelés egyik első állomása, hogy az életből csak nemrég távozott, vagy az élőkhöz közel tartózkodó dolgokat észleled. Egyszerűen csak azért, mert ezeket a legkönnyebb. Magasabb szintet nem tudsz elérni, ha ezt a szintet nem érted el előtte. Nincs rá garancia, hogy ha elkezdesz tudatosan érzékelni, nem fogsz ilyesmivel találkozni. Épp ellenkezőleg, szinte biztos, hogy az első élményeid az élőkhöz közeli régiókból érkeznek. Az erőszakos érzékeléstágításnak ez a hátulütője. Ha erőszakkal kényszeríted magad az észlelésre, nem fogod tudni szabályozni, mit láss, és mikor.
2015. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Èrtem! Eröszakosan nem akarom, hiszen nem is merek nekiàllni, de èrzem hogy van valamifèle kèpessègem ès tudom, hogy ha erösítenèm, akkor nagy hasznàt venném! (Nem anyagi szempontból, ne èrtsen fèlre senki, jósolni pènzèrt nem akarok!) Magam miatt! Szeretnèm valóban felismerni a körülöttem lèvö embereket, hogy milyen szàndèkúak, segíteni a csalàdomnak, baràtoknak ès mèg sok minden ilyesmit! Az is hallottam, hogy a tisztànlàtók màsshogy gondolkodnak, jobban tudjàk èrtèkelni a vilàg apró csodàit is ès ettöl boldogabbak! Szeretnèm èn is ezt àtèlni, megèrezni jót, rosszat, szeretnèm a vilàgot làtni olyannak, amilyen valójàban! Èn hiszem hogy ez a vilàg sokkal csodàlatosabb, mint a mostani!
2015. máj. 15. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!