Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A harmadik szemmel miket...

A harmadik szemmel miket képes látni az ember?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy miket lát az ember, miként érzékeli a dolgokat, hogy néznek ki azok a lények amiket lát ! Szekptikusok , és kötekedő személyek véleményére nem vagy kíváncsi, csak olyanokéra, akiknek NYITVA VAN, tehát az sem érdekel, ha valaki érzi őket, vagy olvasta egy újságban, hogy milyen...

2012. aug. 3. 18:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
A harmadik szem valójában nem szem, és a harmadik szem érzékelése nem mindig nyilvánul meg vizuális ingerként. Rengeteg magas szellemi szinten lévő láma, és más szent ember van, akik úgymond nem látnak, de attól még ugyanúgy birtokába kerülnek ugyanazoknak az információknak, mint azok, akik vizuális ingerként dolgozzák fel a harmadik szem által közvetített ingereket. Ez javarészt az adott személy alkatától függ. Van aki közvetlenül csak tudja hogy mi az, amit más vizuális ingerként él meg. Lehet hogy hiába küzdöd fel magad szellemileg, hiába fejleszted a homlokcsakrát, de mégsem képi információként fogod észlelni azt amit érzékelsz, hanem akár közvetlen tudásként, vagy egyéb más módokon. Az alkatodtól függ.
2012. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az információt, de halottam olyasmiről, hogy az ember ha kinyitja a szemét annyira, akkor annyira félelmetes dolgokat élhet meg, hogy tönkremehet idegileg, és diliházba kerülhet ! Ezért lennék kíváncsi, hogy mi lehet odaát annyira félelmetes, és pontosan hogy néz ki ott minden !
2012. aug. 3. 19:00
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

Itt is érvényes az, hogy hamarabb látod meg azt, ami közel áll hozzád. Aki emberileg mélyen van, az könnyebben veszi észre a kellemetlenebb entitásokat. Persze ha eleve olyan helyen élsz, ahol ezek előfordulnak, egy magasztosabb életet élő személy is láthat "kellemetlen" dolgokat.

Beleőrülni csak akkor lehet, ha nem a megfelelő módon próbálták, avagy az illető nem állt azon a spirituális szinten, hogy ezt "ráerőszakolják". Ha magadtól csinálod, a hosszabb, kitartást igénylő úton, akkor az élmény nem káros, viszont maradandó.

2012. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De pont az élményre lennék kíváncsi, hogy mi az amit láthatok ? Fogalmam sincs mit látnék, ha kinyílna ! Kétszer történt velem nagyon különös dolog, de nem láttam a dolgot, hanem halottam egy hangot, ami a nevemet suttogta, csukott ajtóknál, amikor egyedül voltam otthon, és nagyon pánikba estem ! egyszer pedig fél éve meditálás után mindenféle fura apróbb hangoakt halottam, gondoltam csak a radiátor, vagy bármi más, de furán éreztem magam, aztán hírtelen filmnézés közben beleordított valami a fülembe, és kirázott a hideg, és mintha 2mpig nem lettem volna a testemben és elkezdtem fázni ! De ez teljesen más, mivel nem láttam semmit, azóta nem történt semmi különös, de kiváncsi lennék, hogy miket látnék ha kilenne nyitva, és látni tudnám őket !
2012. aug. 3. 20:01
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Ez a félelmetes dolgokat látás akkor érvényes csak, ha erőszakkal nyitod teszed tudatossá, és nyitod meg az érzékelésnek ezt a csatornáját. Ilyenkor szellemileg nem fejlődsz együtt az érzékelés képességével, és nagy valószínűséggel az asztrális sík legalsó régióit "pillantod meg", ahol a rossz érzések születnek és léteznek. Minden ami ezekkel kapcsolatos ott gyökerezik. És nem a látvány miatt őrülnek bele az emberek, hanem egyfelől azért, mert tágabb "teret" kell felfogniuk egy alkalmatlan felfogóeszközzel, mint amire képesek, másfelől pedig a látás nem szorítkozik csak látásra, az ott látottakat érzi, szinte átéli. Ez azért van, mert nem csak a látáshoz kapcsolódik az érzék, hanem az összes érzékszervhez. Minden érzékszervnek van egy magasabbrendű párja, amivel érzékel. Tulajdonképpen ez olyan, mint egy sokk. Túl nagy mennyiségű terhelő információ árasztja el a feldolgozására alkalmatlan eszközt.
2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

Erdő, minek válaszolgatok én itt, ha te bővebben leírod? Találnál sajtospogácsát az ágyneműtartódban teee...


(Egyébként amiket leírt, igazak.)

2012. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2%
A harmadik szemeddel látod a reptoidokat és átláthatsz a nők ruháján ^^
2012. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha a "túlvilágra lépek" nem csak látom, hanem szinte megélem az ott lévő negatív dolgokat, ezért lehet kikészülni? De a negatív dolgok miért kerülnek oda, és pontosan mi a túlvilág? Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy az a hely miket "raktároz" ? Léteznek szellemek, vagy ott más lények vannak ?
2012. aug. 3. 21:42
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem a túlvilágot látnád, hanem az erre a síkra ható, ezen a síkon megnyilvánulni képes entitásokat és energiamasszákat. Mármint ha tényleg nagyon ki tudnád élezni ezt a látásmódot, ami igen keveseknek adatik meg.
2012. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És ha valaki kilép a testéből mivel lát jobban más dolgokat? De még mindig nem teljesen értem, hogy mik azok a masszák, amiket láthatok, és hogy kerülnek oda ?
2012. aug. 3. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!