Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy felejtsem el a beképzelt...

ChesterB kérdése:

Hogy felejtsem el a beképzelt dolgon való idegeskedést?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy az elmúlt héten egész héten itthon voltam, nem csináltam semmit tulajdonképpen, és unatkoztam.

Napok óta azon idegeskedek, hogy azon gondolkodok, hogy min gondolkodok, és ez idegesít. (Máshogy nem tudom megfogalmazni.) És akkor elkezdek ilyeneken gondolkozni, hogy majd később is odősebb koromban is majd folyton ilyeneken fogok idegeskedni.

A másik dolog ami egyből felegesít ha arra gondolok hogy pihentető, relaxáló dolgot csinálok, például kint fekszek a napozó ágyon a kertben, vagy nyaralok és fejben kikapcsolok. Ez azért van mert a hét elején próbaltam ilyen dolgokkal (relaxációval elfelejteni ezt az egészet, de ekkor is folyton ezen járt a fejem).

Próbálkoztam azzal hogy elfoglalom magam, és filmet, tv-t néztem, Fifáztam, neteztem, de ezek közben is egyből minden erre az egészre emlékeztetett. Meg ha visszaemlékszem vmire rögtön az jut eszembe, hogy de jó volt mikor még ez az egész nem járt a fejembe.

(Bezzeg amikor tegnap délután a haverjaimmal voltam, és este bulizni is voltam, egyből nem jutott eszembe egyszer sem ez az egész.)


Én általában a mindennapokban nagyon elfoglalt vagyok, mindig van valami dolgom, vagy programom a barátaimmal. De most a héten a tegnapi nap kivételével csak itthon unatkoztam.

Olyan ez az egész mint egy kisebb depresszió.


Tudom hogy ez az egész az unalomnak, talán a melegfrontnak tudható be. Azt is tudom, hogy amint megint nagyon elfoglalt leszek, és folyamatosan le leszek kötve, akkor végleg el fogom felejteni ezt az egészet, csak attól félek hogy vmi mindig lesz ami emlékeztet erre..

Tudom hogy egy őrület az egész, azt se tudom hogy tudott kialakulni ez az egész a fejemben.

Hogy tudnék minél előbb megszabadulni tőle?



2015. júl. 5. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
kösd le mmagad. keress hobbit
2015. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!