Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok erről a dologról?

Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy amikor nagyon fáradt vagy, alvás előtt kell sokat vizualizálni és beleképzelni magad adott szituációkba, mivel ilyenkor az agyad alacsonyabb frekvenciákon van és ezekkel az agyhullámokkal lehet a legkönnyebben bevonzani a dolgokat. Ezt tegnap kipróbáltam úgy, hogy elindítottam a háttérben egy nyugalmas zenét, lefeküdtem az ágyba, becsuktam a szemem és elkezdtem számolni, például 1 és elképzeltem valami nagyon jó dolgot ami megtörténik velem és így mentem tovább 2, ismét egy szituációban elképzeltem magam és átéreztem teljesen a helyzetet milyen ha már megtörtént volna. Eljutottam 30-ig aztán azt vettem észre hogy 30 után megszakadt a továbbszámolás, és majdnem elaludtam. Viszont amikor magamhoz tértem a zene a háttérben "visszajött". Azután megint elkezdtem de 27 fele megint megszakadt a kép és elaludtam. Viszont ami megdöbbentett, hogy reggel nagyon nagyon jól ébredtem. Álmokra nem emlékszem, viszont nagyon jól ébredtem és nagyon jól telt a napom. Az emberek furcsán kedvesek voltak velem és minden jól alakult. Általában lefekvéskor mindig a jövő dolgaira gondolok és megoldatlan problémákra, amik stresszesek, és van hogy rosszul alszom és rosszul kelek, semmi sem akar összejönni. Tényleg lehetséges hogy ez miatt aludtam ilyen jót ?

2015. júl. 23. 00:24
 1/3 Legoman ***** válasza:

Lehetséges. :D

Ha jókedvűen fekszik le az ember aludni, akkor jól is fog ébredni, amitől a napja is jobb lesz.

Nem véletlenül mondják, hogy nem szabad haraggal lefeküdni.

2015. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emellett a meditáció "lelkileg kisimít". Nem akarom belemagyarázni, mert végső soron te érzékelted, de nem kizárt, hogy az emberek feltűnő kedvessége inkább csak a te lelkiállapotod miatt adódott. Az ember hajlamos a saját lelki állapotát kivetíteni a többi emberére, illetve azt hajlamosabb inkább észrevenni másokban, ami ahhoz közel áll.
2015. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebből az írásból még én is erőt merítettem...


Gratulálok a sikeredhez! Nagyon fegyelmezetten tudsz koncentrálni! Csak így tovább! :)


Ui: Remélem, hogy a rémálmokkal küzdők is "idetévednek" ehhez a kérdéshez/tapasztalati élménybeszámolóhoz...


Üdv: 41/N

2015. aug. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!