Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves "mások szerint ól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves "mások szerint ól kinéző, csinos, intelligens lányok", volt már az alábbi dologban részetek, vagy mit gondoltok az alábbi dologról?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam itt, GYIK-en egy olyan kérdést, hogy egy lány szerint nem valami jó dolog, ha nagyon jól néz ki valaki, mert rengeteg értelmes és jó pasi "fél" tőlük, ellenben a beképzelt f***ok állandóan megtalálják őket. Pl egy alkalommal egy számára szimpatikus pasi nem mert kezdeményezni, mert elérhetetlennek hitte a csajt, holott a szimpátia kölcsönös volt.


Az a kérdésem, hogy veletek is történt már ilyen, vagy ehhez hasonló dolog? Érdekelne a véleményetek, illetve a történetetek ezzel kapcsolatban.Köszi előre!


Kort is ! :)


22/F


2014. dec. 12. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, volt már ilyen, és sajnáltam, mert utólag derült csak ki a dolog. Ha előbb tudtam volna, akkor adtam volna valamiféle jelet, hogy biztosabb legyen a dolgában, mert egy igazán kedves fiú volt. :)
2014. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
#1-es vagyok 17l
2014. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
az ilyen csajokat jobb messziről kerülni, közömbösnek lenni feléjük akármi bajuk van, az csak egy mese hogy nem mernek hozzájuk menni pont hogy nagyon is mernek el vannak látva pasival, aki a valóságban él az tudja, ráadásul jobbnál jobb, gazdagabbnál gazdagabb pasik ostromolják őket, akik fel teszik a mércét egy földi halandónak keményen, biztos vannak elenyésző kivételek de őszintén kit érdekel?
2014. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jogász hallgató (nagyon okos, nagyon gazdag) gyönyörű, szépség versenyt megnyert lányt, akinél nem mernek kezdeményezni fiúk. Úgy gondolják alapból nincs esélyük nála. :/
2014. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Kérdező,amúgy ez elég ritka és szerintem nem elég hozzá "csak" nagyon jól kinézni.


L20

2014. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és lehet h valóban nincs esélyük, így járt, isten egyik kezével ad másikkal elvesz
2014. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 EffyStonem96 ***** válasza:

Story of my life. Nem egyszer volt ilyen, nem is volt még barátom, mert akárki nem kell. De az, hogy kölcsönös a szimpátia, legtöbbször csak utólag derül ki.

Olyan is volt már, hogy én próbáltam kezdeményezni, és még úgy sem hitte el a srác, azt hitte, valami fogadás, vagy szórakozásból teszem...


18/L

2014. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rendszeresen ez történik. :(

Pedig szerintem annyira nem vagyok jó, csak csinosan öltözöm, de a normális fiúk soha nem mernek kezdeményezni, én meg azért nem, mert nagyon félénk vagyok.

2014. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

már kezdek kételkedni benne hogy a normális fiúk félnek kezdeményezni. hihetetlen hogy egy sincs köztük akiben lenne egy kis bátorság. bezzeg a bunkók mindenhol megtalálnak. lehet a normális fiúknak egyszerűen nem tetszenek a szép és intelligens lányok. vagy nem értem én miért nem találkozok eggyel sem...

remélem nem lett túl kúsza a válaszom:)

2014. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EffyStonem96 ***** válasza:

Utolsó, nem kusza, csak a hangsúly írásban nem jön át...

De kissé ironikusnak hangzik.

Gondolom, véleményed szerint, aki ezt írja, hogy ez a tapasztalata, az igazából nem intelligens és szép, és ezért "nem mernek"-azaz nem akarnak a normáis fiúk kezdeményezni, és ezért csak azt kapják akit megérdemelnek-a bunkókat.

Javíts ki ha rosszul értelmezlek, csak nekem ez jött le.

És azért nem egészen tartom fairnek, sem igaznak.

2014. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!